דף הבית / כללי / מתכננים אירוע? קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום

מתכננים אירוע? קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום

כל מי שערך אי פעם אירוע יודע כי מדובר בלוגיסטיקה מורכבת הדורשת פרטים רבים. לא קל לזכור את הכול וכמובן שלא קל לבצע הכול. אך ישנם כמה דברים שנוכל לייעץ לכם בכדי להקל עליכם את ההיערכות לאירוע. והעיקר שיהיה במזל טוב!

אירוע זה דבר שמח. איך היו נראים החיים שלנו ללא האירועים שוברי השגרה? אך כאשר אנחנו אלו שעומדים מאחורי התכנון של האירוע אז זה מתחיל להיראות קצת אחרת… מדובר בעול כבד של תכנון כל הפרטים שירכיבו את האירוע, תיאום בין כל נותני השירות, סגירת פינות לאין ספור וכמובן – הרבה מאוד כסף שיש לשלם עבור כל זה. כדאי לדעת כי עם היערכות נכונה והיצמדות לטיפים הבאים ניתן יהיה לצלוח את הכול ולהגיע לאירוע מוכנים לגמרי ומה שהכי חשוב – נינוחים.

טיפ מספר 1 – רשימות (מה אנחנו צריכים לאירוע שלנו?)

אטרקציות לאירועים, מוסיקה טובה, אוכל טוב זהו רק חלק קטן מרשימה ארוכה ארוכה אותה עלינו להכין לפני שנתחיל לחפש את נותני השירות בתחומים השונים. הדרך הטובה ביותר להשתלט על כל אותן המשימות מבלי להתבלבל – זוהי השיטה העתיקה והטובה – הדף והעט. נשב עם עצמינו ונכין רשימה מפורטת מה אנחנו צריכים ורוצים שיהיה באירוע. כאן יש לכלול את כל הפרטים מהגדול ועד לקטן. זה כולל את  האולם, הקייטרינג, הצלם, המוסיקה, הבגדים עבור המשפחה, התכנית לאירוע וכדומה. כל משימה שתתבצע תוכל להימחק מהרשימה.

טיפ מספר 2 – מה אפשר להכין מראש

אנחנו עדיין עם הרשימה ביד… מוציאים לוח שנה ובודקים כמה זמן יש לנו עד לאירוע. מסמנים בלוח את המשימות היומיות שלנו עד לאירוע עצמו. ליום האירוע נשאיר אך ורק את מה שאי אפשר לעשות קודם כמו לדוגמא – ביקור אצל המאפרת. בימים שלפני כן נשבץ את קניית הביגוד, ההנעלה, בחירת האטרקציה לאירוע, וככל שאנחנו מתרחקים מהאירוע נשבץ את המשימות האפשריות לאותו זמן כמו שליחת הזמנות, בחירת קייטרינג וכדומה. היערכות מראש חוסכת הרבה לחץ והרבה כאב ראש.

טיפ מספר 3 – לא מאבדים את הראש

כאשר אנחנו מתכוננים לאירוע אנחנו לפעמים מאבדים את הראש מרוב לחץ ומשימות ומפזרים תשלומים לפה ולשם. אסור לשכוח כי לאחר כל אירוע יש גם מחר ואת כל התשלומים הללו יהיה עלינו לפרוע. לא נרצה למצוא את עצמנו עם חובות ענק שימשיכו ללוות אותנו חודשים רבים לאחר שהאירוע כבר הספיק להישכח מכל לב. על כן – סוף מעשה – במחשבה תחילה. שוקלים היטב כל הוצאה ונצמדים לתקציב אשר אותו הגדירו מראש.

אם נעבוד באופן מושכל והגיוני מבלי לדחות את הכול לרגע האחרון ומבלי לאבד את שיקול הדעת  נוכל ליהנות מאירוע מיוחד הן עבורנו והן עבור האורחים שלנו.

אז – שיהיה במזל טוב!

אודות ariel

Check Also

כמה אוכל לתת מדי יום לגור כלבים?

לגור החמוד שלנו יש תיאבון בריא – הוא טורף כל מה שאנחנו נותנים לו, אבל ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *