דף הבית / כללי / איך לבחור סדנאות פיתוח מנהלים שיתאימו לחברה שלכם?

איך לבחור סדנאות פיתוח מנהלים שיתאימו לחברה שלכם?

אם אתם רוצים לשלב סדנאות פיתוח מנהלים בחברה שלכם, בוודאי אחת ההתלבטויות שלכם היא באילו סדנאות לבחור. היום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של סדנאות פיתוח מנהלים, בכל רחבי הארץ, ולכן אם תתחילו לבדוק את כל ההיצע הקיים אתם יכולים מהר מאוד להתבלבל ולא לדעת במה בדיוק לבחור.

אז איך מסננים את ההצעות שפחות מתאימות לכם? ואיך תוכלו לדעת איזו סדנה תפתח את המנהלים בחברה שלכם על הצד הטוב ביותר? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

תחום העיסוק של החברה

קודם כל, עליכם לדעת כי ישנן סדנאות פיתוח מנהלים אשר מותאמות לסוג מסוים של עסקים ולסוג מסוים של תחומי עיסוק. למשל, מנהלים בחברות הייטק זקוקים לסדנאות שונות ממנהלים במפעלים תעשייתיים, ולכן חשוב לפני הכל להגדיר את סוג החברה בכדי למצוא את סדנאות פיתוח המנהלים המתאימות לעובדים באותה חברה.

גודל החברה

סדנאות פיתוח מנהלים אשר מיועדות עבור מנהלים בחברות גדולות לא דומות כלל לסדנאות המיועדות עבור מנהלים בחברות קטנות. לכן, לפני שאתם בוחרים סדנאות כאלו חשוב לדעת כי גודל החברה משנה, וחשוב להתאים זאת לסוג הסדנה. אמנם, יכול להיות כי את אותה סדנה בדיוק ניתן לבצע גם עבור חברות קטנות, וגם עבור חברות גדולות, אך חשוב ליידע את מעביר הסדנה מראש בגודל החברה בה מדובר בשביל שיתאים את תכני הסדנה לכך.

בחירה בסדנאות עם ערך מוסף

כאשר אתם בוחרים סדנאות לפיתוח מנהלים חשוב מאוד לבחור בסדנאות המעניקות למנהלים המשתתפים בהן גם ערך מוסף מלבד הנושאים הלימודיים. אלו יכולות להיות סנדאות המשלבות ארוחת צהריים ומתקיימות מחוץ למשרד, סדנאות הכוללות גם פעילות גיבוש וכדומה. אם תשכילו להפוך את היום בו המנהלים שלכם משתתפים בסדנאות פיתוח למעין יום גיבוש בין המנהלים, תוכלו לקבל יתרונות רבים יותר ולשדרג את המהות של סדנת הפיתוח בצורה משמעותית מאוד.

לסיכום, סדנאות לפיתוח המנהלים בחברה שלכם אלו סדנאות חשובות מאוד שלא כדאי לכם לוותר עליהן, וחשוב לבדוק בסבלנות את כל ההצעות בכדי לבחור את הטובה ביותר עבורכם!

אודות ariel

Check Also

מגהץ קיטור

כך קונים היום מגהץ קיטור איכותי 

המגהץ הישן שהיה לכם בבית כבר לא עובד כמו שצריך? אתם תוהים מה תוכלו לעשות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *