דף הבית / כללי / ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 

ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 

כולנו עובדים מאוד קשה בשביל הכסף שאנחנו מרוויחים, כך שברור מדוע לא יהיה לנו פשוט להיפרד מאותו שכר שכבר נקבל בסוף החודש. עם זאת, ארגונים שונים ללא מטרות רווח מזכירים לנו שגם לנו יכול להיות לב גדול ושגם אנחנו יכולים לעזור לאחרים. לכן, בין אם אתם רוצים לעזור לניצולי השואה, לנזקקים או למי שמתקשה, ארגון ללא מטרות רווח זו הכתובת שאליה כדאי לכם לפנות. בארגון שמתנהל ללא מטרות רווח אתם יכולים להיות בטוחים שכל תרומה שתעבירו – יעבירו מיד לאן שצריך ולמי שזקוק. 

איך לבחור ארגון ללא מטרות רווח שתרצו לתרום לו? 

האמת היא שלא קל לענות על השאלה הזאת, כי יש הרבה מאוד סוגים של ארגונים שונים ללא מטרות רווח. עם זאת, לא כל ארגון ללא מטרות רווח הוא מקום שתרגישו שבו אתם יכולים לסמוך על כל העובדים. לכן, אם אתם רוצים להימנע ממצב שבו אתם תורמים אך הכספים לא מגיעים ליעדם או שאתם רוצים להבטיח שאתם תורמים למקום הנכון, כדאי יהיה לבדוק כמה נתונים תחילה. האם מדובר על ארגון ללא מטרות רווח שכולם מכירים? האם הארגון קיים כבר לא מעט שנים? שווה לברר את כל הפרטים האלה כי בסופו של דבר, אם אתם כבר תורמים, מה פתאום שתתפשרו על בחירת הגוף המתאים לכם ביותר? 

תרומות בכל סכום שתרצו 

חשבתם לרגע שכדי לפנות אל מקומות כמו עמותת צדקה מאיר פנים אתם חייבים תחילה לתרום סכום מאוד גבוה? כדאי שתדעו שזה לא מדויק. חלק מכל העניין בתרומות הוא שכל אחד יוכל להחליט כמה הוא תורם. משמעות הדברים היא שבין אם אתם רוצים לתרום סכום מאוד גבוה ובין אם אתם מעדיפים לתרום סכום צנוע יותר, תקבלו מענה. תמיד בארגונים שאין להם מטרת רווח המענה שתקבלו יהיה אדיב ובמקומות כאלה כל תרומה שלכם תתקבל בברכה. לכן אין סיבה לחשוב פעמיים, החליטו אתם איזה סכום תרצו לתרום ותוכלו להעביר אותו עוד היום אל הארגון שבו אתם בוחרים. 

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...