דף הבית / בריאות זולו / הניתוחים הפלסטיים הפופולארים ביותר

הניתוחים הפלסטיים הפופולארים ביותר

ניתוחים פלסטיים הם תחום חדש יחסית בתחום הניתוחים הכירורגיים, והוא התפתח במלחמת העולם השנייה, ומאז התחום הולך ומשתכלל כל הזמן. ניתן לחלק את הניתוחים הפלסטיים לניתוחים שחזורים, ולניתוחים אסתטיים.

ניתוחים שחזורים נעשים כחלק מטיפול למשל אחרי כוויות, אחרי סרטן שד, או במצבים רפואיים אחרים. הניתוח נעשה כחלק מטיפול כולל.  ניתוחים פלסטיים אסתטיים נעשים כדי לשפר את המראה הכולל של הגוף, להעניק לו פרופורציה יפה, מראה חלק ואסתטי יותר. כדי להגביר את הביטחון העצמי, ולטפל במראה שגברים ונשים לא אוהבים בגוף שלהם.

יש מגוון גדול של ניתוחים פלסטיים, כמו למשל ניתוחי אף, ניתוח להרמת עפעפיים, ניתוח להגדלת חזה, ניתוח להקטנת חזה, מתיחות ועיצוב בטן, ועוד. בין הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר הוא הניתוח להגדלת חזה. ניתוח להגדלת חזה נעשה החל מגיל 17, והוא מתאים למי שרוצה לשפר את המראה של השדיים שלה, ולהפוך אותם לשופעים יותר, בהתאם לפרופורציות של הגוף. כיום מקובל להשתמש בשתלי סיליקון, על מנת לקבל מראה שופע וטבעי יותר של השדיים, וכמובן תחושה טבעית יותר של השדיים.

טכניקות שונות לניתוח הגדלת חזה

לפני הניתוח יעריך הרופא את הסיבות לניתוח ויבצע הדמיה ממוחשבת על מנת להמחיש את המראה לאחר הניתוח. ניתן לאישה למשש ולהרגיש כמה שתלים, על מנת להתנסות במגע ובגודל שלהם, כדי שתבחר את הגודל שמתאים לה ביותר. חשוב מאוד להדגיש שכשאר מגדילים חזה, עושים זאת תוך שמירה על פרופורציות הגוף, גם כדי לתת מראה יפה והרמוני לגוף וכדי למנוע נזקים כמו כאבי גב, לאישה לאחר הניתוח.

ניתוח להגדלת חזה נעשה בכמה טכניקות, כאשר את סוג הטכניקה הנדרשת מתאים הרופא על פי מימדי גופה של האישה, ותנאים אחרים לפי הצורך. טכניקה אחת יוחדר השתל על ידי חתך מתחת לשד. הטכניקה השנייה מאפשרת הכנסת השתל דרך בית השחי, והטכניקה השלישית על ידי חתך מתחת לפטמה. לכל אחת מהשיטות הללו יש יתרונות, והבחירה הסופית באיזו טכניקה נשתמש תהיה של הרופא.

משך הניתוח וההתאוששות

הניתוח נמשך כשעתיים, והוא נעשה בהרדמה מלאה. לאחר הניתוח ייחבש אזור החזה, והאישה תועבר להתאוששות. שלאחריה תוסר החבישה. בימים הראשונים לאחר הניתוח תיתכן נפיחות באזור החזה, ושטפי דם. התפרים יוסרו במרפאה בביקורת, כעשרה ימים לאחר הניתוח, והמראה הכללי של החזה החדש ילך וישתפר כל יום עד שיגיע למראה הסופי כחודשיים-שלושה אחרי הניתוח.

ניתוח להגדלת חזה לא מונע הנקה מוצלחת אצל הנשים המתנתחות. השתלים המוכנסים מתחת לרקמת השד לא מפריעים לצינורות השד לייצר חלב, ולכן גם נערות צעירות או נשים שעדיין לא ילדו, יכולות לבצע ניתוח להגדלת חזה מבלי לחשוש להנקה העתידית שלהן. ניתוחים פלסטיים מאפשרים לנערים ונערות, גברים ונשים להיות בטוחים יותר בגוף שלהם,  ולחזק עבורם את הביטחון העצמי, בזכות המראה החדש והמלוטש שלהם.

אודות ariel

Check Also

כורכומין אפקט – להעצמת הספיגה והזמינות הביולוגית

יש לא מעט מרכיבים או חומרים בטבע שהם מטרה למחקר נרחב ולא מעט מהם גם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *