דף הבית / כללי / יועץ משכנתאות מוטי שמואלביץ הכי מקצועי שיש

יועץ משכנתאות מוטי שמואלביץ הכי מקצועי שיש

האם תהיתם כיצד המשכנתא, ההלוואה ה"כבדה" ההיא שמלווה אתכם מזה שנים, מותאמת למצב הכלכלי שלכם כיום? ישנם לא מעט זוגות בישראל, שלקחו משכנתא לפני שנים רבות ומשלמים, עדיין, את אותו הסכום החודשי על אף שכיום מצבם הפיננסי השתנה לאין שיעור. לפעמים מדובר בהטבה משמעותית לאור הגדלת ההכנסות ולעיתים דווקא בירידה גדולה של ההכנסות – מה שהופך את החזרי המשכנתא החודשיים לעול של ממש. פנייה אל יועץ משכנתאות מוטי שמואלביץ מטרתה לנסות ולעשות סדר בדברים, לבדוק לעומק מהו המסלול המתאים לחיים הנוכחיים שמנהלים בני הזוג ולהבין באילו דרכים ניתן לשנות את ההחזרים, כך שיהוו חלק מההתנהלות הכלכלית ובוודאי שלא יכבידו עליה.

למה כדאי לפנות ליועץ פרטי למשכנתא?

תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לעזור לאנשים שעומדים לקחת משכנתא, להשיג את ההלוואה הזו בתנאים הכי טובים עבורם. ייתכן שאותם התנאים ממש, פחות יתאימו ללווים אחרים וכאן הייחוד: מציאת התמהיל הנכון והמסלול המדויק עבור האנשים, זה שיאפשר למשכנתא ללוות אותם בחייהם הפיננסיים, לרבות התשלומים וההחזרים החודשיים, מבלי להעיק עליהם או לשתק אותם כלכלית. יועץ פרטי למשכנתא תמיד יעבוד לטובת הלקוח שלו, כיוון שהוא אינו משויך לבנק ומכאן שאינו מייצג את האינטרס של הבנק. הוא יכול "לפקוח את העיניים" ללקוחות שלו גם כאשר הם כבר מצויים באמצע תהליך תשלומים של משכנתא, בכך שישנה עבורם את המסלול ויהפוך את המשך הדרך למתאימה עבורם הרבה יותר.

מיהם האנשים הזקוקים לשירותי ייעוץ בתחום זה?

מי שעומד לרכוש בית וזקוק למשכנתא, משמע לקוחות חדשים שצריכים את ההלוואה הזו, הם בדרך כלל האנשים שפונים אל יועץ משכנתאות. בחשיבה משותפת, הוא מתווה להם את הדרך הנבונה להתנהל מבחינה כלכלית ומסייע בבניית מסלול משכנתא שהם יוכלו לעמוד בו. בנוסף, ייתכן שגם אנשים שכבר לקחו משכנתא שהייתה בעבר אידיאלית, יפנו אל היועץ לענייני משכנתא. שינויים בחיים מתרחשים כל הזמן ולפעמים התנאים של ההחזר מלפני 8 שנים, אינם מתאימים עוד כיום. היועץ ימליץ על מסלול חדש המותאם אל הלווים ובכך יסייע להם לבנות את עתידם בצורה בטוחה יותר.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...