דף הבית / עיצוב הבית זולו / מספר נקודות בניקוי משרדים

מספר נקודות בניקוי משרדים

כמו בבית שלכם שחשוב לשמור על הניקיון שלו גם במשרד חשוב מאוד לשמור על ניקיון באזורי העבודה. זהו המקום שמייצג את העסק שלכם וישדר את המוניטין שלכם כלפי הלקוחות. למרות שניקיון משרדים יכול להיות מעייף ומתיש ניתן להשכיר חברה לנקיון משרדים שתדאג לכל הניקיונות הנדרשים במשרד כולל שטיפת חלונות.

אך מה חשוב לשים לב אליו כשמנקים את המשרדים?

אחד הפריטים האהובים בבנייני משרדים הוא השטיח. השטיח  משדר חום ואווירה נעימה וכיף לדרוך עליו אך אם זאת הוא סופח לכלוך רב וכמויות אבק לא מבוטלות המצטברות בו. אז כן ניתן לקחת את השואב אבק ולהתחיל לשאוב את כל השטיחים, אבל תגידו, מתי בפעם האחרונה קמתם והתחלתם לשאוב את השטיח אצלכם בבית? עכשיו תכפילו את הגודל שלו פי מאה ותקבלו את השטח שתצטרכו לשאוב באזור העבודה שלכם.

שאיבת אבק – מכשור מהפכני

אחד המהפכות האחרונות בנקיון משרדים הוא מגוון המכשירים האלקטרונים המאפשרים ניקיון מהיר ושאיבת אבק. כך חוסכים בזמן עבודה וכלי ניקיון רבים. בבתים המהפכה הזו הורגשה במיוחד בשואבי האבק iRobot  אשר מנקים את הרצפה במהירות כשאתם לא בבית עד שהם פוגשים פינות חשוכות. בניקוי משרדים לעומת זאת תוכלו להשתמש במכונת ניקוי וחיטוי רצפות, מכונות פוליש, מכונת שטיפה, ומכשירי שואבי אבק עוצמתיים. כל הכלים הללו מאפשרים שאיבת אבק ושטיפת רצפות נוחה.

אז במה מתמקדים מבחינת ניקיון?

אחד הטרנדים בבנייני משרדים הוא פחות שימוש בחללים סגורים ויותר באופן ספייס. באופן ספייס ניתן לחבר בין אנשים וגם התקשורת טובה יותר, בנוסף ניתן לנצל שטח גדול וזול של אופן ספייס לסביבת עבודה טובה ונמרצת. אך בכל הנוגע לניקיון משרדים כאלו העבודה לא פשוטה. נכון שאפשר לשטוף את הרצפה ולגרוף את המים, חברות ניקיון רבות נוהגות כך אך חשוב לנהוג אחרת. חברות ניקיון מקצועיות יביאו אנשים שינקו אבק מהחלונות והשולחנות, יפנו את הפחים, יחטאו את מסכי המחשב והמקלדות, ינקו את משטחי העבודה וגם את המטבחים. חשוב לדעת שיש להתמקד באזורים שמועדים לפורענות מבחינת לכלוך וזיהומים. אחד המקומות המזוהמים במשטחי עבודה הם הטלפונים, המקלדות ובעצם כל אזור שנוגעים בו הרבה עובדים. אז גם אם חברת הניקיון שלכם לא מתייחסת לזה חשוב שתדגישו לה לנקות אזורים מזוהמים שיכולים לגרום לעובדים שלכם לחלות.

מתי מומלץ לנקות?

אחרי שהתמקדנו בכלי העבודה והמכשירים לניקוי עכשיו נציין מתי מומלץ לנקות. רוב החברות ממליצות לנקות לפני ששעות העבודה מתחילות ולוודא שהכל כבר נקי ומצוחצח לפני שהעבודים מגיעים לעבודה. משמעות הדבר שהמנקה מגיעה לפני כולם לאבק את הרהיטים ולנקות את השולחנות והחדרים. מחקרים מראים כי סביבה נקייה ואסתטית תגרום לצוות להיות פרודקטיבי יותר ולהוביל ללקוחות נאמנים לחברה בגלל שירות מצוין.

ניקיון המשרד כראי למוניטין של החברה

משרד עבודה יהיה מדורג לפי רמת הניקיון שלו. לכן גם אם תשקיעו בתמונות ועציצים אך הפחים היו מלאים זבל מסריח וניירות ועיתונים מפוזרים על הרצפה ישר כלפי הלקוח אווירה שלילית ביותר ללקוח אשר יכולה לפגוע בשיווק העסקי שלובפני הלקוחות הנכונים.

המלצה אחרונה לסיום. בדקו את התקציב העומד לרשותכם ובחרו חברה שיש להן המלצות טובות. כך תוכלו להיות מרוצים לאורך זמן.

אודות ariel

Check Also

בר מים

בר מים – הבחירה המושלמת

אנו יכולים לומר לכם ללא שום היסוס שאם אתם רוצים לשפר בצורה דרמטית את איכות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *