ניקיון בתים

אנשים אוהבים לטפח את ביתם וליצור בו אווירת מגורים נעימה ונוחה. בבתים רבים יש תנועה רבה של דיירים, אורחים ומבקרים שונים, ולכן, מצטבר בהם לכלוך רב. יש חדרים אשר נחשבים ל"ציבוריים" ובהם מתרחשת פעילות רבה. המטבח, השירותים והאמבטיה הם אלה שבהם מלכלכים יותר מכל, ואילו, חדרי המשפחה, ההורים וחדרי הילדים צוברים, לרוב, לכלוך בכמות קטנה יותר. בשל הפעילות הרבה בחדרים השונים יש צורך לנקותם בצורה שיטתית וקבועה. לאנשים רבים אין את הזמן לכך מאחר והם עסוקים בניהול חיי עבודה, משפחה ובמטלות רבות אחרות.

מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומנוסה? בקרו באתר של חברת ניקיון topclean.co.il

הבית הינו מקום פרטי

שירותי חברת ניקיון ניתנים למוסדות, לעסקים וגם לבתים פרטיים, וכל נישה כזאת מתופעלת על ידי אנשי ניהול המתמחים בה. שירותי ניקיון לבתים זוכים להתייחסות מיוחדת בשל המורכבות שבהם. כאן מדובר בשירותים הניתנים לבעלי בית אשר עבורם הבתים מהווים את המקום הפרטי והאינטימי ביותר. פריטים וחפצים רבים בהם הינם חשובים ויש צורך מיוחד לשמור עליהם בשעת הניקיון. מעבר לכך, כל אחד רוצה שהפינה הפרטית שלו תהיה נקייה ונעימה וצריך להקדיש תשומת לב מיוחדת לכך.

מפרט הניקיון

שירותי ניקיון לבתים ניתנים, לרוב, פעם בשבוע אם כי כל אחד יכול להזמין ליום אחד נוסף או יותר. חברת הניקיון שולחת עובדי ניקיון מנוסים אשר מטפלים בכל פינה בית. יש עבודות ניקיון שמתבצעות בכל שבוע בצורה יסודית ומדובר על ניקוי המטבח, השירותים האמבטיה וניקיון כללי של חדרים. מפרט הניקיון כולל: טאטוא, שטיפת רצפות, ניגוב אבק, ניקוי אסלות, אמבטיות, כיורים כלים סניטריים ועוד. יש עבודות שמתבצעות בתדירות נמוכה יותר ומדובר על ניקיון יסודי של חרסינות וקרמיקות, ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי מקררים ותנורים ועוד. כמובן, שזה מפרט שנתון לשינוי ועובדי הניקיון יבצעו ניקיון דחוף ויסודי למקומות שהתלכלכו יותר וצריך לטפל בהם.

ניהול ופיקוח

מנהלי חברת הניקיון מעסיקים עובדי ניקיון מקצועיים ומסורים. קליטת העובדים נעשית בתשומת לב רבה תוך שימת דגש על יושר, נאמנות ומסירות. עבודות ניקיון בבתים פרטיים הינן קשות ומורכבות. חברת הניקיון תספק לכל בית עובדת קבועה אשר תבצע את העבודה תוך כדי תיאום עם בעלי הבית. במקרה הצורך, תגיע עובדת מחליפה במקום הקבועה. מנהל עבודה מטעם החברה יהיה בקשר עם בעלי הבית, יפקח על העבודות וייתן מענה לכל שאלה או בעיה. מומלץ לכל מי שחפץ בבית נקי לפנות לחברה מקצועית אשר הינה בעלת ידע וניסיון רב במתן שירותי ניקיון לבתים פרטיים.

אודות ariel

Check Also

בר מים

בר מים – הבחירה המושלמת

אנו יכולים לומר לכם ללא שום היסוס שאם אתם רוצים לשפר בצורה דרמטית את איכות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *