דף הבית / בריאות זולו / סובלת מחזה גדול? יש פתרון – ניתוח פלסטי להקטנת החזה

סובלת מחזה גדול? יש פתרון – ניתוח פלסטי להקטנת החזה

יש נשים שמעוניינות בחזה גדול ויש כאלה שהחזה שלהן פשוט גדול מידי. חזה גדול בצורה מוגזמת יכול להשפיע על בריאות האישה, יותר נכון להשפיע על איכות החיים שלה באופן שלילי. חזה גדול אומנם יכול להראות יפה מבחינה אסתטית, אך כאשר הוא גדול בצורה משמעותית, אפשר לאמר אפילו, בלתי טבעית כמעט, זה יכול להראות רחוק מאסתטי. בשביל מצבים כאלה, כאשר האישה נתונה במצב שהחזה שלה משפיע על איכות חייה, על הבריאות שלה נוצר הניתוח הפלסטי להקטנת החזה. ניתוח כזה מטרתו לשפר את איכות חיי היום יום של הנשים.

חזה גדול משפיע על שרת החיים היומיומיים בדרכים הבאות.

  • בחירת בגדים מתאימים – האישה תמיד נאלצת לחפש את הבגד שיסתדר עם היקף החזה המוגזם שלה.
  • יכולת התנועה של האישה – יהיה קשה לזוז יותר בחופשיות, תנועתיות כבדה ומוגבלת, קשה לעשות ספורט באופן כללי.
  • חזה גדול משפיע על הגב, על עמידה יציבה של האישה
  • בעיות של יציבות יכוליות להוביל לכאבי ראש
  • כאבים באיזורי הגב והצוואר
  • שדיים גדולות בצורה מוגזמת יכולות לגרופ לחיכוך רב עם העור מה שיותר גרדת לא נעימה אולי אפילו פריחה בעור.

כל המצבים האלה יכולים להשפיע על הדימוי העצמי של האישה ובמקביל על הביטוחון העצמי. באופן כללי נשים שמעוניינות בהקטנת החזה שלהם לא רק מעוניינות לשפר את איכות החיים שלהן אלא גם מרגישות יותר בנוח עם חזה קטן מבחינה אסתטית, כלומא מעדיפות את המראה של חזה קטן מאשר חזה גדול.

ניתוח הקטנת חזה נמשך מקסימום עד 4 שעות והמנותחת מחוייבת להשאר באשפוז עד 24 שעות לאחר לילה שלם באשפוז היא תוכל להשתחרר הביתה. המנותחת חייבת ללבוש חזיית החלמה מיוחדת במשך 6 שבועות, אבל אפשר לאמר שתופת ההחלמה הראשונית והמיידית היא עד שבועיים. במהלך השבועיים הראשונים לאחר הניתוח יכולים להיות כאבים ש ואולי גם חוסר תחושה בפיטמה. תקופת ההחלמה המלאה מסתיימת לאחר חודשיים, תקופה כוללת שבה נאלצת המנותחת להזהר להרים חפצים כבדים ואסור לה לישון על הבטן. הניתוח יכול להשאיר צלקות שעם הזמן יתבהרו. כמובן כמו בכל ניתוח תמיד קיים הסיכון הזה להיווצרות סיבוכים מסויימים, אבל תמיד צריך לקחת בחשבון ולחשב יתרונות מול חסרונות.

אודות ariel

Check Also

איך לחיות חיים בריאים לפי חנוך רידר?

איך לחיות חיים בריאים לפי חנוך רידר? יותר ויותר בני אדם כבר מודעים לחשיבות ההתנהלות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *