דף הבית / כללי / סוגי בריכות שחייה ביתיות

סוגי בריכות שחייה ביתיות

בריכה בבית זה ממש לא חלום

כול אחד שנשאל על בית החלומות שלו מיד יאמר בית עם בריכה. האם בית עם בריכה הוא באמת משאת נפשם של אנשים רבים כל כך? אמנם בית עם בריכה נותן לכולנו תחושה של יוקרה אך בריכה ביתית היא ממש לא חלום רחוק מהתגשמות. בריכות שחייה ביתיות ניתן לרכוש די בקלות אפילו בלי לצאת מהבית ובלי לעמול קשה על מלאכת ההרכבה שלהם. קיימות בריכות רבות שיכולות להיות אצלכם בחצר החל מבריכות מובנות שדורשות חפירה ועולות סכומי כסף רבים יותר לצד בריכות אינטקס שיכול להיות מורכבות תוך פחות משעה. אם אתם רוצים פריט שימושי שיהיה אצלכם כל קיץ ולמצוא תעסוקה הולמת לילדים, נשאר לכם רק לבחור איזו בריכה מתאימה לכם.

אלו סוגי בריכות קיימות?

  • אם אתם מחליטים להגשים חלום ולרכוש בריכת שחייה לבית חשוב שתכירו את הסוגים השונים של הבריכות. ראשית, יש את בריכות הבטון שלהם יש צורך בקבלן שיחפור ויקים אותה בתשתית. לבריכה כזו יש צורך להשיג היתר בנייה שכן מדובר על בנייה של ממש אך זהו נכס שיהיה בבית שלכם באופן קבוע. בריכה כזו יכולה להיות יוקרתית מאוד ואף גדולה ונחה אך היא יקרה מאוד והעלו תשלה מתחילה מארבעים אלף שקלים ויכולה לעלות בהתאם לעיצוב שלה, לעומק שלה ולחומרים שירכיבו אותה.

 

  • בריכה מעץ היא אפשרות נוחה יותר וזולה יותר שיכולה להתאים לתקציבים נמוכים יותר בלי להתפשר על האיכות. בריכות אלו אינן בריכות שקועות, זאת אומרת שהן אינן נמצאות באדמה. בריכות כאלו הן בריכות עיליות, כאלו שיש צורך לעלות במדרגות או בסולם ככדי להיכנס אליהן. בריכה מעץ היא בריכה קבועה שתהיה בחצר שלכם כל הזמן, היא חזקה ועמידה ואין צורך ויכולת לפרק אותה ולהרכיב מחדש.

 

  • בריכות אינטקס הן מסוג בריכות השחייה הנפוצות יותר. בריכות שחייה אלו הן בריכות שמוחזקות על עמודים וניתן להרכיב אותן בקלות. בריכות אלו יכולות להיות עגולות, מלבניות, ריבועיות וגם אצלן הגדלים והעומק משתנים וכמובן כך גם המחיר שלהן.

 

 

  • מי שרוצה בריכה שלא תתפוס מקום ולא תסבך אותו כלל בהרכבה יכול לרכוש בריכה מתנפחת. בריכות שחייה מתנפחות זה מכבר הפכו ללהיט בקרב הישראלים וניתן לנפח אותה תוך כמה דקות עם משאבה שמגיע בדרך כלל יחד עם הבריכה.

מה צריך לקחת בחשבון לפני שקונים בריכה?

כשבודקים בריכות שחייה לקנייה אחד הדברים שעומדים מול עיננו יותר מהכול הוא התקציב. בריכת שחייה רבות הם אינן לעשירים בלבד ובחיסכון מתאים והשקעה במוצר מהנה לילדים ניתן לרכוש בריכה קטנה שתשפר את הקיץ שלכם. עם זאת, חשוב לזכור שבריכה אמורה להיות עמידה למשך שנים ואם תנסו לחסוך בעלויות יכול להיות שתשלמו ביוקר לטווח הארוך. חשוב לקנות בריכה איכותית וכמובן לקבל הדרכה מלאה כיצד להרכיב אותה או לנפח אותה, במידה ומדובר על בריכה מתנפחת, בלי שיהיו לה קרעים ובלי שתבצעו נזק כלשהו.

תתאימו את הבריכה ותשקיעו באבזור

אחת הטעויות הנפוצות של אנשים רבים היא רכישת בריכה שלא מתאימה לשוחים בה. אם אתם רוצים בריכה לילדים אז אפשר להסתפק בבריכה קטנה, אך אם אתם בעצמכם יודעים שתרצו להיכנס לבריכה ואפילו לקרוא לחברים לרחיצה לילית, או שאתם בונים על הבריכה גם כשהילדים יגדלו, חשוב לקנות פעם אחת בריכה שתשרת אותנו לשנים רבות. אם כבר קניתם בריכה חשוב מאוד גם להשקיע באביזרים שלה. יש את אביזרי החובה כמו מסנן וסולם לכניסה ויציאה בטוחות וגם אביזרים להנאה כמו סל, מזרון מים, רשת כדורעף וכולה.

אודות ariel

Check Also

כל מה שצריך לדעת על אפליקציות בישראל

הקדמה הטכנולוגית מביאה עמה בשורות בכל רבדי החיים. אחת מהבשורות הנפוצות והדומיננטיות ביותר כיום הן ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *