דף הבית / כללי / ערבי קריוקי והנחייה – למה להזמין

ערבי קריוקי והנחייה – למה להזמין

ערב קריוקי כבר מזמן לא שייך רק לאירועים גדולים כמו חתונות, בר מצוות וכדומה. אנחנו מוצאים היום את תכניות הקריוקי מככבות גם באירועים שונים כמו מסיבות חברתיות, ערבי גיבוש לעובדים, מסיבות פרטיות ועוד. אין כמו התכנית הייחודית של הקריוקי על מנת לתרום להצלחת כל אירוע ולהעצמתו. כאשר מדובר בחברה או ארגון של אנשי הצוות, מדובר בתרומה משמעותית לסביבת העבודה כאשר שיתוף הפעולה בין העובדים, ובכלל העבודה אחר כך נעשית הרבה יותר נינוחה, פורייה מתוך פטריוטיות של כל אנשי הצוות, ומתוך שותפות ולכידות בין כולם.

למה צריך להזמין מפעיל קריוקי?

הקריוקי הוא בילוי חברתי אותו ניתן לארגן לבד מספר חברים יחד, כאשר המחשב משדר את השירים בפורמט מתאים, הפלייבק מושמע, ומילות השיר מופיעים על המסך, והחלק של מילות השיר, מוטל על הקהל. אז נכון שגם באופן הזה הדבר יכול להצליח ולעשות אווירה מאוד שמחה ונעימה. אך כאשר המחשב הוא המנחה, הרי שבאותה מידה שזה יכול להצליח, זה יכול גם שלא להצליח, כאשר אין מנחה הממונה על ההנחיה המסודרת של השירה. אם אנחנו מעוניינים ליהנות מתכנית קריוקי מוצלחת ומהנה, לא כדאי לוותר על המנחה שיוביל את מהלך התכנית באופן המקצועי והשמח ביותר.

מי לא רוצה להיות זמר ליום אחד?

כאשר הפלייבק מושמע, ומערכת ההגברה פועלת בפול ווליום והמיקרופון רק מחכה לזמר שיתרום מקולו ויוסיף את מילות השיר, כל אחד מהקהל ירצה להיות זה שינעים מקולו. אז נכון שתמיד יהיו כאלה המיטיבים לשורר ולזמר, את אלו באמת יהיה תענוג לשמוע, אך גם אלו ששרים קצת פחות יפה, יהיה נחמד לשמוע כאשר כולם מנסים לתת את המיטב על מנת שהאירוע יהיה שמח ונעים עבור כולם.

איך תבחרו מפעיל קריוקי מוצלח?

הבחירה במפעיל הקריוקי היא בחירה מאוד משמעותית ומכריעה להצלחה של האירוע. היות וכאשר המפעיל הוא אדם כריזמטי וסוחף, הוא יצליח לעורר את כל הקהל ולגרות את כולם לעלות לבמה ולתת מקולם. כמובן שלא נדרשת כאן שירה מקצועית או חוש נגינה מפותח. הרי כל המטרה של תכנית הקריוקי היא רק למען השחרור, הכיף והשמחה. אין כאן מבחנים בזמרה, וכאשר המגיש יעשה זאת באומנות הנכונה הרי שמדובר באירוע מוצלח במיוחד שיתרום לאנרגיות חיוביות בקרב כל המשתתפים. מאירוע כזה הם יצאו אנשים יותר מאושרים, ומי יודע? אולי בזכות התכנית הזו, אי מי מהמשתתפים יפנה לטפח את הקריירה הבאה שלו כזמר…

אודות ariel

Check Also

כל מה שצריך לדעת על אפליקציות בישראל

הקדמה הטכנולוגית מביאה עמה בשורות בכל רבדי החיים. אחת מהבשורות הנפוצות והדומיננטיות ביותר כיום הן ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *