דף הבית / בריאות זולו / איך תבחרו שמן אתרי

איך תבחרו שמן אתרי

שמן אתרי הוא בעצם שמן אשר מופק מצמח טבעי כלשהו ומספק לו את הריח הארומטי והנעים שלו. מבחינה כימית שמן אתרי הוא בעצם מכלל של תערובות שונות אשר מיוצרים מחומרים כימים נדיפים כלשהם והתכונה החזקה ביותר שלהם היא שהם בעלי מסיסות נמוכה ביותר כשהם נוגעים במים. בכל צמח נמצא בגופו חומרים שונים אשר וכאשר לוקחים אותו למעבדה הדבר מאפשר את הוצאת הריחות הטובות שלו והכנסתו למוצרים שונים. אחד מתפקידם הגדול ביותר של שמני האתרים הוא הפקת מוצרי ריח ואפילו לטעם כגון תוספי מזון, סבונים, מוצרי קוסמטיקה שונים ובשמים.

תפקידו המופלא והרב של שמן אתרי

בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים לוקחים את נושא היופי, הטיפוח והריחות השונות כנושא בעל חשיבות רבה, אהבה וחיפוש למוצרים האיכותיים ביותר. נושא אחד אשר יופיע לרבים מהם יהיה שמן אתרי, שמן אשר מתאים גם להרחה וגם למריחה על הגוף. באמצעות פעולת ההרחה יש אפשרות לתגובה המיידית של הרגשה טובה או טיפול במחלות השונות כגון צינון או שפעת ובאמצעות מריחת השמן על גבי הגוף הדבר מאפשר את הרטבת הגוף, ספיגת השמן ומראה נוצץ, מבריק ובריא ביותר.

סוגי שמני האתרים השונים והמעולים ביותר

הרשימה היא הנה ארוכה ביותר כשמדובר על סוגי שמני האתרים השונים. כל שמן אתרי מכיל תרופה וריח אחר לגוף. בין המוצלחים ביותר אפשר למצוא את שמן האיקליפטוס אשר מוכר בתור השמן אשר בעת הרחתו מפעיל תגובה מיידית לפתיחת האף כשהוא סתום או מחלת הצינון והשפעת נמצאת בגוף. שמן זה יכול גם לאפשר את פתיחת דרכי הנשימה כששמים אותו בתוך מים רותחים ומריחים את האדים. שמן אתרי נוסף הוא שמן הלבנדר אשר אהוב לא רק בשל ריחו העדין אלא גם בפעולות המרשימות שהוא נותן. השמן מאפשר את ההקלה בכאבים המגיעים מכוויות, מפגיעות של העצם או אפילו מקצב לב מהיר בשל סיבה מפתיעה מסוימת. בעת מריחת שמן הלבנדר על המקום הדבר מאפשר לא רק את הרגיעה הפיזית אלא גם את הרגיעה המוחית ומרגיע כאבי ראש ולחצים. שמן נוסף הוא שמן אתרי אשר מופק מצמח הקינמון וזה אשר תפקידו גבוה ביותר והוא להזרים את כל מחזור הדם בגוף. שמן זה מעולה בעיקר למצבי התקררות הגוף או כאבי שרירים תפוסים וכדומה ובעת מריחת השמן נותן לגוף התחממות ואפילו מעט הזעה.

הצורך וההמלצה הגבוהה לרכוש שמן אתרי בכל בית

שמנים אתרים הם שמנים אשר מיוצרים מצמחים בעלי ריחות חזקים וכאלו אשר מאפשרים את ההבראה המלאה, את ההרגשה הטובה ואת ריח הגוף המושך. כל צמח מהווה סוג של תרופה כלשהי ושמני אתרים מאפשרים את הבקבוקים הקטנים בהם כל אדם יוכל למרוח על גופו או להריח ולאפשר את ההקלה בבעיות השונות.

למידע נוסף ורכישת מגוון שמנים אתריים באתר טבע קסטל

אודות ariel

Check Also

מוהל רופא

מוהל רופא קווים לבחירתו

רבים בוחרים לבצע את הטקס אצל מוהל רופא בשעה טובה נולד לכם בן וכעת אתם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *