דף הבית / גאדג'טים זולו / גאדג'טים שיסדרו לכם את הבית: דלי הפלא, שקיות ואקום ועוד…

גאדג'טים שיסדרו לכם את הבית: דלי הפלא, שקיות ואקום ועוד…

בראשי אני מאוד מאורגן ומסודר, מה שאני לא יכול להגיד שנכון לגבי הסביבה הפיזית שלי. עברתי כל כך הרבה דירות בשנים האחרונות ונראה שאם אעמד לתחרות, אף אחת מהדירות שבהן גרתי לא תקצור את פרס "הדירה הנקייה ביותר". יש לי גם סיבות טובות למצב: אין לי יותר מדי זמן פנוי וגם, איך אומרים, כאשר מדובר על ניקיונות אני פשוט בחור עצל.

וזה לא שאני לא יודע שחיים בסביבה מאורגנת ונקייה הם חיים מאושרים יותר ויצרניים יותר, העניין הוא שאני פשוט שונא לנקות. יש כל כך הרבה חדרים ומכשירים שצריך לנקות, במיוחד היום עם כל המכשירים החשמליים והאלחוטיים שמצויים אצלנו בבית עד שרק המחשבה על ניקיון מייאשת אותי ומביאה אותי לעשות כל דבר אחר, רק לא לנקות.

ובעוד אני יושב ומחכה לרובוטים שיעשו את עבודת הניקיון עבורי ויורידו ממני את המטלה הזו, אני גם מציאותי ויודע שייקח עוד קצת זמן עד שנגיע למצב הזה. לכן, בינתיים מצאתי כמה גאדג'טים נפלאים שמקלים על עול הניקיון ומשאירים אותנו עם סביבה נקייה, בלי מאמץ. כי אם חושבים על זה, ניקיון לא חייב להיות מטלה מייאשת. אם יש לכם את הגאדג'טים הנכונים (דלי פלא, מנקה חלונות דו צדדי,….) הכול יכול להראות אחרת.

דלי הפלא – ניקיון מתחיל ברצפות ואם יש גאדג'ט שיכול לעזור לנו עם הרצפות, אני הראשון לנסות. דלי הפלא הוא למעשה ערכת ניקיון מתקדמת שהופכת את מטלת שטיפת הרצפות להרבה יותר קלילה ונטולת מאמץ. מה בערכה? דלי מיוחד שמאפשר לנו לסחוט את הסמרטוט מבלי להתכופף תודות למנגנון הסחיטה הייחודי שלו. בנוסף, לדלי יש גלגלים, כך שלא צריך להרים אותו כאשר עוברים מחדר לחדר. מגב גם כן מצורף לערכה והוא פשוט נפלא. יש למגב ציר שמאפשר לנו להטות את המגב, כך שהוא מגיע למקומות הכי מרוחקים בבית, גם אלו שלא כל כך נוח להגיע אליהם. לבסוף יש בערכה גם מטלית רצפה ממיקרופייבר, שהיא ממש חלומית ועוזרת מאוד במלאכת הניקיון. גאדג'ט חובה לעצלני ניקיונות שכמותי, אבל גם חובבי ניקיון מושבעים ייהנו מהדלי, כי הוא באמת פלא.

מנקה חלונות דו צדדי – אם יש לכם כבר דלי פלא, אז בטח תשמחו לשמוע על הגאדג'ט המיוחד שמצאתי לניקוי חלונות. הרי ניקוי חלונות זו מטלה שרבים מאיתנו דוחים או שומרים לתקופת החגים. זה אחד ממטלות הניקיון שאתה מתחיל איתן ואתה יודע שלעולם לא תגיע לשלמות, כי קשה מאוד להבריק את החלון לא כל שכן לנקות חלון משני צדדיו. מנקה החלונות הזה הוא מעין מגב מיוחד שמנקה את החלון משני צדדיו בו-זמנית. יתרה מכך, הוא גם שוטף ומיבש את החלון לאחר שניקינו אותו היטב. חובה בכל בית!

שקיות ואקום – הגאדג'ט השלישי שאני מביא אליכם אמנם נראה פשוט, אך הוא לא פחות מגאוני. אם אתם מתחמקים מניקיונות כל כך הרבה שנים, כמוני, בוודאי שמעתם שניקיון וסדר בבית יקרו רק כאשר יהיה מקום מסודר לכל דבר בבית. מסתבר שיש הרבה מן האמת בזה. אצלי הבעיה הייתה בעיקר הבגדים הזרוקים בכל הבית וכן העובדה שאף פעם לא החלפתי בארון בין בגדי חורף לקיץ, מה שגרם לבלגן 365 ימים בשנה. אבל אז הכרתי גאדג'ט שממש תפור עבורי – שקיות ואקום. השקיות האלו מאפשרות לי לאחסן בגדים שאינם בשימוש במינימום מקום ואפילו קניתי שקיות ואקום לתליית החליפות והחולצות הגבריות שלי, כך שהם נשמרים לי מצוין לאורך כל עונה. בסוף העונה כל מה שאני צריך לעשות זה פשוט להחליף בין חורף לקיץ. לא צריך לכבס את הבגדים שהמתינו לי עונה בארון וגם לא לגהץ. פשוט תענוג.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *