חדשות מהירות
  • חיווי אשראי שלילי – הדירוג שקובע את העתיד שלכם
  • מתנות מקוריות לחגים – החיפוש אחרי הצעות מדהימות!
  • באילו מקרים כדאי לבצע איתור קופות גמל?
  • חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 
  • מתיחת בטן – ישדרג את הביטחון העצמי
  • כיצד מתבצעת הדפסה על קנבס?
  • הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?
  • טיפים למציאת דירות למכירה
  • כל מה שצריך לדעת לפני שקונים משקולות לאימון
  • ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 
דף הבית / כללי / מה דעתכם על חדר בריחה כלוקיישן לדייטים?

מה דעתכם על חדר בריחה כלוקיישן לדייטים?

העולם שבו אנחנו חיים משתנה בקצב מהיר מאוד, בכל התחומים. כך למשל בתחילת המאה ה-21 עדיין לא היו לנו סמארטפונים ואילו כיום קשה לנו אפילו לדמיין את החיים בלי טלפון עם אינספור אפליקציות ואפשרויות שנמצא כל הזמן ביד שלנו. גם חדרי הבריחה הם דוגמה לאופציה חדשה יחסית שהפכה ללהיט תוך זמן קצר עד שכיום בכל מקום בארץ תמצאו שלל חדרים והרפתקאות – ומגוון רחב מאוד של אורחים מרוצים. למעשה האטרקטיביות של חדר בריחה הופכת אותו לאופציה אידיאלית לשלל בילויים, וגם לדייטים ראשונים אין מתאים ממנו.

שינוי מבורך לטובה

סיבה אחת לבחור באחד משלל חדרי הבריחה כלוקיישן לדייט הראשון הבא שלכם היא שמדובר על משהו אחר. במקום עוד פגישה בבית קפה שבה הסמארטפון משמיע שלל רעשים בגלל התראות שונות (או לכל הפחות רוטט בלי הפסקה וגונב את תשומת הלב), אתם נכנסים לחדר שמנתק אתכם מהעולם שבחוץ, יוצאים מהשגרה המוכרת ונכנסים לעולם מסקרן ורב אפשרויות – אווירה שונה לחלוטין שמבטיחה עניין ופוטנציאל להיכרות אמיתית.

היכרות אמיתית

חדר בריחה מהווה לוקיישן מושלם מסיבה נוספת – הוא מספק תנאים להיכרות אמיתית עם הדייט. במקום עוד שיחה שגרתית שאולי מתרוממת ומעמיקה ואולי לא, פיצוח משותף של חידות ואתגר הוא הזדמנות לתהות באמת על קנקנו של השידוך הפוטנציאלי. האם הוא משתף פעולה באופן מוצלח, האם הוא מאפשר לך לבוא לידי ביטוי, האם הוא יצירתי, איך הוא מתפקד תחת לחץ, עד כמה הוא תחרותי ועוד ועוד.

איך לבחור חדר בריחה לדייט ראשון?

על-מנת שהדייט הראשון יהפוך לסיפור הצלחה ולסיפור שתשמחו לספר שוב ושוב לילדים ולנכדים, חשוב לבחור נכון את חדר הבריחה. קודם כל חשוב למצוא חדר ששני הפרטנרים לבריחה שהיא תחילתו של מסע משותף לאורך החיים כולם יתחברו אליו – זו כמובן גם הזדמנות למצוא נושאי עניין משותפים בזכות המגוון הרחב של החדרים: הארי פוטר, תכנון שוד, מאבק בבינה מלאכותית זדונית וישנן כמובן עוד אינספור אפשרויות. הפרמטר השני הוא רמת הקושי: אם אתם רוצים להעמיד את הפרטנר באתגר אמיתי, בחרו חדר בריחה שמוגדר כקשה, ואם אתם רוצים לוודא שהדייט ייצור תחושת הצלחה, כדאי כמובן להעדיף חדרים קלים יחסית.

חדר בריחה

אודות ariel

הקודם איך מקבלים שיניים יפות ולבנות?
הבא בדיקות גנטיות בהריון

Check Also

הר הכסף 2

חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 

התקופה הכי מרגשת והכי משמעותית בחייו של כל ישראלי, היא דווקא תקופת הפנסיה. אחרי שנים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *