דף הבית / כללי / טויוטה קורולה – המשפחתית המובילה

טויוטה קורולה – המשפחתית המובילה

טויוטה קורולה היא המשפחתית המובילה. המפעל האדיר המייצר רכבים בטיחותיים בצורה יוצאת דופן התברג והיה לאחרונה למפעל המוביל מבין יצרניות הרכב ברחבי העולם.

טויוטה קורולה

טויוטה קורולה הוא דגם וותיק מאד של מפעלי טויוטה אך בשנים האחרונות הדגם הפופולרי שינה את פניו, נוספו לו אין ספור שיפורים טכנולוגיים מתקדמים וחדשניים ההופכים את הנהיגה שבו לחלום ולשיא הנוחות.

לכן אין זו הפתעה שטויוטה קורולה הייתה לדגם המוביל מבין המכוניות המשפחתיות וקיימת דרישה רבה של רוכשי מכוניות לקנות את הדגם החדש.

טויוטה קורולה – הדגם החדש

טויוטה קורולה היא בעלת עיצוב חדשני וסוחף, אבזור יוצא דופן, יפהפה ופונקציונלי ומערכת מולטימדיה משופרת המאפשרת תקשורת בכל רגע ולכל מקום.

הייחוד של הדגם החדש הוא בעובדה שיש בו מערכת בטיחות מתקדמת מתוחכמת שבזכותה טויוטה קורולה היא המשפחתית הבטוחה ביותר בישראל.

הרכב מכיל, שבע כריות אוויר, בקרת סטייה מהנתיב, ניטור מרחוק מלפנים, זיהוי כלי רכב בשטח מת,

בקרת שיוט אדפטיבית, זיהוי הולכי רגל, מצלמת רברס, חיישני חגורות בטיחות, מניעת סטייה מהנתיב, בלימה אוטומטית בעת חירום, זיהוי תמרורי תנועה, זיהוי רוכבי אופניים ואופנועים ועוד .

מערכות יוצאות דופן

טויוטה קורולה החדשה מצוידת במערכות שנבנו לאחר מחקר רב ושנים רבות של פיתוח ייעודי. המערכת מתריעה על כל סטייה מהנתיב כך שאם הנהג נרדם או היה עסוק בטלפון הסלולרי שלו או בדבר אחר, הוא מיד חוזר למסלול במרכז הכביש.

תאונות רבות נגרמות עקב העובדה שקיים רכב נוסף בשטח מת, הנהג אינו רואה אותו ולכן נגרמת התאונה. המערכת החדשה יוצרת ראיה מושלמת גם בשטח המת וכך מצמצמת את האפשרות לתאונה בגין סיבה זו.

קיימת התרעה על הולכי רגל, אופנים ואופנועים המופיעים פתאום בהיקף הרכב ועלולים לחדור לכביש עקב חוסר סבלנות וחוסר זהירות שלהם. הנהג המקבל על כך התרעה מראש מוכן לכל תרחיש ונוקט משנה זהירות עד שהולך הרגל או הרכב הדו גלגלי מתרחק מהמכונית.

מצלמת הרברס מצלמת את כל מה שמתרחש בחלק האחורי של הרכב ופותרת בעיות בטיחותיות רבות במהלך הנסיעה והחניה או חלילה במקרה תאונה.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *