חדשות מהירות
  • חיווי אשראי שלילי – הדירוג שקובע את העתיד שלכם
  • מתנות מקוריות לחגים – החיפוש אחרי הצעות מדהימות!
  • באילו מקרים כדאי לבצע איתור קופות גמל?
  • חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 
  • מתיחת בטן – ישדרג את הביטחון העצמי
  • כיצד מתבצעת הדפסה על קנבס?
  • הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?
  • טיפים למציאת דירות למכירה
  • כל מה שצריך לדעת לפני שקונים משקולות לאימון
  • ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 
דף הבית / בריאות זולו / טיפול באקנה וצלקות – למי כדאי לפנות?

טיפול באקנה וצלקות – למי כדאי לפנות?

טיפול באקנה הוא ללא ספק אחד החשובים שתזדקקו להם כאשר הבן שלכם הגיע לגיל 13. אנו מקווים שלא כך יהיו פני הדברים, אך המציאות הוכיחה כי בקרב רוב הילדים יש פצעי בגרות עד גיל 17 לפחות, ואצל חלקם התופעה ממשיכה גם מעבר לגיל זה. על כן, אתם זקוקים באמת ובתמים לנוסחת טיפול באקנה אשר תחזיר לילד שלכם את הפנים החלקות שהיו לו בעבר. כמובן שאם השנים חולפות ולא קורה כלום, לא רצוי להתחיל טיפול כזה, שכן לעתים הניסיון למנוע תופעה מסוימת ברפואה גורם דווקא להתפרצותה ובגדול.

 

כיצד בוחרים את המטפל שלכם באקנה?

פשוט בדקו מי עובדתית גרם למיגור האקנה בקרב ילדים ונערים. אם יש לבן או לבת שלכם בכיתה ילדים שסבלו מאקנה בעבר, וכעת הם כבר לא סובלים מכך, וזיהיתם את השיפור מהר, מוטב לשאול, בזהירות הנדרשת כמובן, מי המטפלים, ולהירשם אליהם גם בעצמיכם. כמובן שניתן להתייעץ גם עם חבריכם, שיש להם ילדים באותה שכבת גיל, ועם כל מי שאצלו או אצל בנו/בתו זיהיתם שיפור והעלמה של פצעים באמצעות טיפול באקנה.

 

אם אין לנו עם מי להתייעץ, למי מומלץ לפנות?

במקרה כזה, פשוט פנו לפורומים ובלוגים העוסקים באותו נושא. יש המון פורומים העוסקים בנושא כמו טיפול באקנה. שימו לב להתפקדות ההצבעות וההמלצות שם, ולמושאי ההמלצה שם רוב הגולשים. בדרך כלל, יש קורלציה ישירה בין ההמלצות לאיכות הטיפול הצפויה לכם, ולכן טוב תעשו אם תבחרו טיפול באקנה על סמך המלצות, אבל חשוב לקרוא שמדובר בממליצים שחוו את אותה חוויה כמו שאתם חוויתם, על מנת להבטיח שסוג הטיפול שגם אתם תקבלו יהיה המתאים ביותר. ישנם המון סוגים של פצעי ילדים, וחשוב להתמקד באקנה, אם זו אכן הבעיה שאובחנה אצל הילד שלכם.

 

מה ייתן לי טיפול באקנה הלכה למעשה?

הקטנה של פצעי הבגרות באמצעות תכשירי מסיכה לקראת העלמתם כליל. הפחתת הסיכוי שפצעים יתפוצצו או יתנפחו. מעבר נקי וחלק של תקופת הבגרות של הילדים שלכם, עם כמה שפחות פצעי בגרות, ובוודאי כמה שפחות נזקים שיתגלו מהם.

אלו גורמים פסיכולוגיים משפיעים על שכיחות פצעי הבגרות ועל כן מצריכים טיפול באקנה?

לחץ, סטרס, מתח, ריבים ותחרויות, תחושת כעס וחרון, אכילת דברי מתיקה לעתים קרובות, והכנסת שומנים מגורמים אחרים כמו למשל ממאכלי חלב. על אף כי גם מי שדוגל בהרגלים הללו בבחרותו ובגילים מבוגרים, לא יסבול מאקנה כאשר יהיה בן 35 למשל, ניתן למגר אותה הרבה קודם על ידי זניחתם, ולא רק על ידי צריכת טיפול באקנה.

אודות ariel

הקודם שירותיו המקצועיים של עורך דין תאונות דרכים
הבא 5 טיפים לבחירת מכשיר הקלטה איכותי

Check Also

מוהל רופא

מוהל רופא קווים לבחירתו

רבים בוחרים לבצע את הטקס אצל מוהל רופא בשעה טובה נולד לכם בן וכעת אתם ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *