דף הבית / גאדג'טים זולו / כמה עולה להחליף מסך לאיפון?

כמה עולה להחליף מסך לאיפון?

הסמרטפונים מתפתחים טכנולוגית במהירות, אך לא משנה עד כמה מתקדם הסמרטפון שלכם ברגע שהמסך יינזק חווית השימוש שלכם תיפגע לחלוטין. הפגיעה יכולה להתבטא בסדק קטן במסך או בפגיעה בפאנל, לכן אחד הנזקים הנפוצים ביותר לסמרטפון שלכם אינו מכוסה על ידי חברות, המצריך להחליף מסך. המסכים נוטים להיהרס בקלות אפילו בסמרטפון המשוכלל ביותר לא קיים מכשיר כזה שהמסך שלו לא יינזק. גם לחברות המייצרות את הטלפונים הניידים קיים אינטרס שלא לייצר מסכים עמידים, כדי שתצרכו לרכוש מהם מסכים נוספים.

מקום התיקון וההבדלים במחירים

קיימים הבדלים רבים במעבדות  המוכרות מסכים להחלפה, חלקן ימכרו מסכים מקוריים ואילו החלק השני יעדיפו למכור מסכים לא-מקוריים או מסכים מחודשים, לכן בכל מעבדה תקבלו הצעת מחיר שונה. הצעה זו מתבססת גם על הזמן הנדרש להחלפת המסך הנדרש, ועל עלות הפאנל המשתנה בין הדגמים – לעוד פרטים על החלפת מסך אייפון.

חשוב לציין כי כל אחד יכול לתקן את הסמרטפון בכל מעבדה בלי קשר למינוי שלו או לספקית הסלולר. המעבדה הרשמית של היבואן היא המומלצת ביותר וניתן ליצור קשר כדי לברר על המעבדה הקרובה הנמצאת באזור מגוריכם.

כמה זה יעלה לנו?

אתם בטח שואלים את עצמכם כמה זה יעלה לנו? אם נשבר לכם המסך של האייפון לא קיימים מסכים מקוריים והמחיר משתנה בהתאם לדגם. במידה ושברשותכם איפון 6 החלפת המסך תעלה לכם 350 שקלים, במידה וברשותכם אייפון 6 למחיר זה מתוסף 450 שקלים. אם יש לכם אייפון 6S  ,תיקון המסך יעלה לכם יותר, בשל הטכנולוגיה המיוחדת במכשיר זה, תיקון המסך יעלה 500 שקלים, במידה ויש ברשותכם דגם 6s פלוס תיפרדו מ 650 שקלים.

כפי שראינו הבדלים המחירים בין המעבדות תלויים באיכות המסכים, לכן חשוב לבצע סקר שוק לפני שמחליפים מסך לאייפון. חשוב לציין שבמידה וישנו רק סדק במסך ניתן רק להחליף את הזכוכית במכשיר, אפשרות זו עלולה לחסוך לכם זמן וכסף רב, לעיתים כלל לא תרגישו שהחלפתם זכוכית ולא את מסך המכשיר, שימו לב כי עמידות המכשיר למים פחותה.

מוגש מטעם אתר עדי פון https://adi-phone.co.il

אודות ariel

Check Also

כל מה שצריך לדעת על אפליקציות בישראל

הקדמה הטכנולוגית מביאה עמה בשורות בכל רבדי החיים. אחת מהבשורות הנפוצות והדומיננטיות ביותר כיום הן ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *