דף הבית / כללי / מכירת זהב תמורת מזומן – למה ואיך?

מכירת זהב תמורת מזומן – למה ואיך?

האם ידעתם שניתן לעשות מכירת זהב תמורת מזומן? כאן נסביר למה זה כדאי ואיך עושים את זה!

להפוך את הזהב לשימושי

במקום להחזיק חפצים מזהב במגירה נידחת או בכספת, באפשרותכם להפוך אותו לכסף מזומן בתהליך מכירה פשוט ומהיר, עליו נסביר בהמשך. למה לעשות את זה בכלל? מפני שאם הזהב, בכל צורותיו, לא בהכרח משמש אתכם, הוא ודאי גם לא ישמש אתכם בעתיד ואין סיבה לא ליהנות ממנו ומהערך הגבוה שלו כבר מעכשיו.

הזהב וצורותיו

רובנו מכירים את הזהב בעיקר בצורה של תכשיטים, בעיקר מפני שזוהי הצורה הנפוצה ביותר שלו כיום. יחד עם זאת, הוא משמש גם לייצור של פריטים רבים החל מרכיבים אלקטרוניים, דרך חפצי נוי שונים ומגוונים ועד שיניים, מטילים ומטבעות. לכן חשוב לדעת, שלא משנה באיזו צורה יש לכם זהב, באפשרותכם למכור אותו!

תהליך מכירת זהב תמורת מזומן

התהליך של מכירת זהב תמורת מזומן הוא מאוד קצר, פשוט ויעיל. הוא מתחיל בבחירת הקונה ותיאום פגישת מכירה אתו. במהלך פגישה זו, תתבצע הערכה של שווי הזהב המוצע למכירה ותינתן הצעת מחיר בהתאם. לאחר ההסכמה על תנאי המכירה, תעבירו לידי הקונה את הזהב והוא ייתן לכם בתמורה את סכום הכסף המזומן שנקבע מראש בצירוף מסמכים המאשרים ומתעדים את פרטי המכירה.

חישוב והערכה

החישוב של שווי הזהב מתבצע על ידי הכפלה של הנתונים הבאים האחד בשני: מידת טוהר הזהב, משקלו וערכו העדכני בבורסה. חשוב לדעת, שהיות שערך הזהב בבורסה יכול להשתנות בתום ימי מסחר שונים, מדובר על ערך לא קבוע ולכן בימים שונים יכולות להתקבל הערכות שונות.

הידעתם?

במידה ויש לכם גם יהלומים או חפצים מכסף, תוכלו למכור גם אותם באותו האופן של מכירת זהב תמורת מזומן! כל שעליכם לעשות הוא להביא גם את היהלומים או כלי הכסף שלכם יחד אתכם לפגישת המכירה ולקבל גם תמורתם הצעת מחיר וכסף מזומן באותו המקום ובאותו הזמן. חשוב לציין, שבדומה לזהב, גם הכסף יכול להגיע בצורות שונות כדוגמת תכשיטים, כלי אוכל, חפצי אמנות ועוד.

אצלנו במרכז ליהלומים בבורסה ברמת גן אנו נותנים שירות של קניית זהב, יהלומים וכלי כסף.

כמו כן אנו מבצעים גם שירות של משכון זהב, יהלומים וכלי כסף כהלוואה.

ניתן ליצור קשר ב 077-441-7808 או באתרנו https://Diamond-Center.co.il

אודות ariel

Check Also

מחשבון לחישוב פסיכומטרי

מהו מחשבון לחישוב פסיכומטרי

בחינת הפסיכומטרי כיום נחשבת לאחת הבחינות הקשות ביותר, וכן ללא תוצאה טובה לא תהיה עבור ...