חדשות מהירות
  • חיווי אשראי שלילי – הדירוג שקובע את העתיד שלכם
  • מתנות מקוריות לחגים – החיפוש אחרי הצעות מדהימות!
  • באילו מקרים כדאי לבצע איתור קופות גמל?
  • חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 
  • מתיחת בטן – ישדרג את הביטחון העצמי
  • כיצד מתבצעת הדפסה על קנבס?
  • הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?
  • טיפים למציאת דירות למכירה
  • כל מה שצריך לדעת לפני שקונים משקולות לאימון
  • ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 
דף הבית / עיצוב הבית זולו / מעצבים את הבית? אל תוותרו על מעצב פנים

מעצבים את הבית? אל תוותרו על מעצב פנים

כאשר אנחנו עורכים שיפוצים או רוצים לעצב את הבית כדאי מאוד להיעזר באיש מקצוע. העיצוב המקצועי יכלול הרבה יותר מכל מה שננסה לתכנן בעצמינו. מעצב פנים מקצועי יוכל להגדיל ולהרחיב עבורנו את השטח של הבית מבלי להוסיף בפועל שטח נוסף על הקיים. איך זה קורה?

כולנו יודעים כי תכנון נכון של הבית לפני שיפוץ יכול ליצור הבדל תהומי בין מה שהיה לבין מה שיהיה. בעוד אדם שאינו מקצועי לא ממש יצליח לשלוט על כל הפרמטרים שדרושים לצורך עיצוב נכון של הבית הרי שאיש מקצוע ייטיב לתכנן את הכול תוך התחשבות בכל מה שהבית זקוק לו על מנת שהוא יהיה מרווח, מואר, מחולק למספר החדרים הרצוי ועונה על כל הצרכים והציפיות של בני הבית בהתאם להרגלי החיים שלהם.

פרגולות בהתאמה אישית – מאפשרות ניצול מושלם של השטח הקיים

פרגולות בהתאמה אישית זהו רק פרט אחד מכל מה שמעצב הפנים יוכל לתכנן עבורנו כדי להרחיב ולנצל את השטח הקיים של הבית. מה עושות הפרגולות לבית? למעשה כל חלל פתוח כמו מרפסת או חצר השייכים לבית הופכים לחללים ללא שימוש כאשר מגיע החורף. בימים הגשומים או הקרים במיוחד אין לנו כל אפשרות ליהנות מאותם שטחים השייכים ולכן יש צורך של פתרונות הצללה לבית ולגינה לבית שלנו וכך באופן אוטומטי הבית נעשה צפוף יותר. גם חפצים המאופסנים במשך חודשי הקיץ בחצר או במרפסת – נכנסים הביתה עם בוא החורף דבר שתורם אף הוא לצפיפות הרבה בבית, על כן בוחרים מעצבי פנים לחללים הספציפיים ובכך הם משפיעים באופן משמעותי ביותר על השטח של הבית.

ניצול האור והאוויר באופן מקסימלי

מעצבי הפנים יתכננו עבורנו את הבית תוך ניצול מרבי של האור והאוויר מהטבע. מעצב פנים מקצועי ייטיב ליצור בית שייהנה מכל מה שהטבע מוכן לספק לנו בחינם ובכך לחסוך לנו בעלויות של תאורה ומיזוג.

מלבד התכנון הנכון יסייע לנו מעצב הפנים בבחירה הנכונה של הרהיטים לבית, הווילונות והשטיחים בכדי שכל אלו יתרמו למראה הבהיר והמואר של השטח.

מעצב פנים לכל אחד

לפני לא הרבה מאוד שנים היו מעצבי פנים בודדים בארץ וכל מי שרצה להיעזר בשירותיהם נאלץ לשלם הון לא קטן עבור התענוג מסיבה זו בחרו רק אנשים עשירים להיעזר בשירותיהם. אך כיום, כאשר המקצוע נלמד במכללות ובקורסים רבים יוצאים בכל שנה כמה מאות מעצבי פנים חדשים לשוק העבודה – עובדה שהצליחה להוזיל באופן משמעותי את העלויות וכיום יכול כל אחד ליהנות משירות של מעצב פנים.

כאשר השירות כל כך נגיש לכל אחד – אין סיבה לחסוך ולקמץ בעלויות של מעצב הפנים. זה אמנם מייקר את כל סיפור הבנייה או השיפוץ אך אין ספק כי מדובר בהשקעה שנושאת רווח אדיר.

אודות ariel

הקודם על הום סטיילינג ופרטי עיצוב שאי אפשר בלעדיהם
הבא מתכננים אירוע? קבלו כמה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה בשלום

Check Also

הכול על תכנון אדריכלי לבית פרטי

אחרי לא מעט התרגשות, מחשבות ולא מעט עבודה קשה קניתם חלקת אדמה ואתם עומדים לבנות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *