דף הבית / סרטים וסדרות / 10 סדרות חדשות כובשות את המסך בקיץ הקרוב

10 סדרות חדשות כובשות את המסך בקיץ הקרוב

ישנן סדרות אשר נחשבות לטובות יותר מאחרות, ובין הסיבות העיקריות לכך ניתן למנות אנשי מקצוע, וביניהם תסריטאים מוכשרים יותר, ולצד זאת גם תקציבי עתק. בכל אופן, על מנת שתוכלו ליהנות מהטוב ביותר, במאמר הבא ידובר על הסדרות החדשות שכובשות את המסך בקיץ הקרוב, ובעיקר אלה שצפויות להיות איכותיות.

במאמר הבא אסקור 10 סדרות אשר צפויות להיות הלהיטים של הקיץ הקרוב. מומלץ לבחון כל אחת מהסדרות עם עין קפדנית, היות וכל הסדרות שיוזכרו במאמר הינן מיוחדות ומעניינות, כל אחת מסוגה.

אנושיים – ערוץ 4 הבריטי מביא לפנינו את העתיד. בסדרה ניתן לקבל נקודת מבט רחבה על העתיד הקרב ובא, העתיד הרובוטי. העתיד בו הרובוטים מתפקדים כבני אנוש באופן מוחלט.

קלברמן – סדרה המציגה בני אדם לצד תתי אדם, כאשר הסדרה מהווה מעין סמן בעבור אלו הרואים את ההפרדה בין בני האדם והכיוון בו הם הולכים.

האכזבה – אשטון קוצ׳ר וחבריו מגיעים בסדרת קומדיה חדשה ומעניינת, יש האומרים שהיא הולכת להיות טובה למדי, ביחס לאכזבות קודמות. בכל אופן, תמיד כדאי לתת צ׳אנס.

סגני מנהל – סדרת קומדיה מצחיקה למדי אשר במרכזה עומדים מנהל אחד ושני סגניו. הסגנים רבים ביניהם ללא הפסקה וכך קומדיית הפשע הזו הולכת ומתפתחת לה.

מלכת הדרום – סדרת פשע ובמרכזה אישית בעלת אמביציות ורצון לשלוט. מדובר בסדרה מיוחדת במציגה את עולם הפשע מנקודת מבט שונה ומסקרנת.

המירוץ למיליון – סדרה ישראלית במרכזה זוגות המנסים לכבוש את העולם תוך כדי התמודדות במשימות שונות. הזוג שמסיים את המירוץ במקום הראשון זוכה במיליון שקלים.

הפוליאקובים – המשפחה המצחיקה מגיעה למסך והפעם באופן השלם ביותר. בסדרה תחשפו לחייהם של בני משפחת פוליאקוב, עם כל הנלווה לכך.

יום האם – הסדרה המצוינת בה מככבת קרן מור חוזרת למסך לאחר זמן רב, ותהיו בטוחים שצפויות תהפוכות רבות. בני זוג חדשים, לימודים אקדמאיים ועוד.

נפלת חזק – סדרת קומדיה חדשה של מיקי גבע העוקבת אחר קומיקאי תקופה קצרה לפני החתונה ההולכת ובאה.

היחידה – בסדרה ידוענים המנסים להשתלב במסגרת הצבאית, לשיר ולשמח חיילים. הסיטואציות שמתפתחות מצחיקות ומסקרנות, בין היתר הודות לליהוק המעניין.

כיום ניתן לצפות ב – סדרות בסלקום טיוי באופן הנוח והקל ביותר. כל שתצטרכו לעשות זה לגלוש בין הסדרות השונות ולבחור בזו אשר מושכת את עינכם. הקיץ הקרוב הולך להיות משופע בסדרות איכותיות ומעניינות, כך שתוכלו להיות בטוחים שבכל הנוגע לתוכן, אתם ממש מסודרים. תמיד ניתן לקרוא ביקורות על סדרות טיוי ובכך למצוא את הסדרה הבאה בה תצפו במהלך התקופה הקרובה.

אודות ariel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *