דף הבית / כללי / תכנון של עיצוב גינה – האם נדרש איש מקצוע?

תכנון של עיצוב גינה – האם נדרש איש מקצוע?

הפנטזיה של כל מי אשר מבינכם הינה לדור בתוך דירה אשר עטופה בצמחייה. מי מבינכם אין היה מעוניין בהיתכנות של ישיבה בתוך הגינה שלכם ואף ליהנות מן הנוף של פרחים מלבלבים, עצים פורחים והן שמא גם צליל מתוך מי מפל. הפנטזיה שלכם עשויה להפוך לכדי ממשות ריאלית. באותו אופן של המון היבטים, במסע של בנייה וכן של שיפוץ, תוך כדי הגות  מרובה ואף תכנון מבעוד מועד בטרם הביצוע של עיצוב גינה. על מנת שיהיה באפשרותכם להגיע לממצא הכי סמוך אל מימוש החלום שלכם. בכל אופן, לא כדאי לכם בכלל כעת לגשת למשתלה ולהתחיל לרכוש מכל הבא ליד, בשל כך כי אתם עשויים למצוא את עצמכם בעוד כמה שנים מלווים בעץ רב ממדים, אשר ישתלט על כל החצר שלכם וחדר מתחת לרצפה או לחלופין עם פרחים אשר נובלים בתום העונה , דבר אשר יגבה ממכם את ההוצאה של תכנון עיצוב גינה קלוקל.

תכנון של עיצוב גינה – האם נדרש איש מקצוע?

המון מבינכם בוודאי מתחבטים בינכם ובין עצמכם כיצד לעצב בעצמכם את הגינה שלכם וכן במידה ואפשר לערוך זאת בלי איש מקצוע. המענה לשאלות שלכם הינו כי כדאי לתכנן עיצוב גינה בליווי של אדריכל נוף או של גנן, על מנת שתהיו מודעים מלכתחילה להוצאות וכן שהצמחייה תותאם לסביבה בצורה אופטימלית. כמו כן, יש משמעות להיותכם מודעים מבעוד מועד לתחום של התשתית. התכנית של אדריכל הנוף תציין איפה תמוקם ההשקיה, איפה ימוקמו השרוולים, איזו מערכת השקיה ואיזו צמחייה עליכם לבחור. יש משמעות לבצע זאת עוד טרם תהליך ראשיתו של השיפוץ, במידה והמיקום של הגינה שלכם בתוך דירה אשר אמורה לעבור פרוצדורה זו, בשל כך כי לעתים תוכלו לבחור בעץ מסיבי, אשר אי אפשר למקם אותו בתוך החצר שלכם בתום השיפוץ, אבל כן עשוי להיות ניתן במהלך השיפוץ למקם אותו על ידי טרקטור.

יתרה מזאת, עליכם לתכנן מלכתחילה את מערכת המים וגם את מערכת החשמל, הן משמעותיות על מנת שלא יידרש להקים אותן בתום השיפוץ וכך להסב נזק לריצוף או לחלופין ליצור טלאי אשר לא בטיחותי ואף לא אסתטי.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...