דף הבית / כללי / פרופילי אלומיניום

פרופילי אלומיניום

חיזוק למראה הטבעי

רצפת פרקט שהתקנתם בביתכם תתן לכם תחושה של חום ונועם, מה גם שהמדרך עליה הוא נעים. ברם, יש לוודא שהקצוות שלה ושהמסגרת שלה אטומים היטב ונסגרו כמו שצריך. פרופילי פרקט יתנו לכם את ההבטחה הזו. פרופילי אלומיניום לסגירת הרצפה הם הפתרון המושלם עבורכם ועבור מנהל העבודה. האדריכל ימליץ עליהם, כמו על סף דלת, כדי לשמור על הרצפה ועל הפרקט וכדי למנוע גימור שאינו שלם.

פרופילי אלומיניום – להניח ולשכוח

בשיפוץ בתים בסגנון וינטאז', משתמשים פעמים רבות בדלתות עץ או בפרקט עץ לרצפה. ההתקנה של הלייסטים יוצרת לעתים מרווח בין הדלת לרצפה או בין הרצפה לקיר. פרופילי אלומיניום מותאמים כך שאפשר להניח אותם בשלב ההדבקות והם יוצרים את הגימור המושלם של הרצפה ואו של הדלת. סף דלת הוא משטח מתכת שמותקן מתחתיה. אפשר להתקינו בשלב השיפוץ או הבנייה ואפשר להוסיף אותו אחרי כן. יש לקחת בחשבון שהפרופילים מאלומיניום מגנים גם מפני רעש ולא רק מפני חדירת קור, למשל. איטום החלק התחתון של הדלת מגן על הבית גם מפני מזיקים, מפני רוח וכמובן מפני רטיבות אבל גם מפני הרעש של צעדי השכנים במדרגות.

שיווק של פרופילים העשויים אלומיניום כולל גם שיווק של מוצרים נלווים וביניהם פרופילי פרקט. אלה האחרונים מתאימים גם לרצפת קרמיקה ואפשר להדביק אותם עם סיום העבודה. אחרי שמתקינים רצפת קרמיקה, במקרה ונוצר מרווח בין הקצה שלה לבין הדלת, אזי גימור בצבע אלומיניום של פרופיל ייתן מראה יוקרתי ומושלם. אפשר למצוא סף דלת בגוונים שונים, כיוון שחלקם עובר תהליך של חיזוק והוא מקנה להם צבע. תהליך החיזוק נקרא אילגון והוא מחזק את השכבה העליונה של האלומיניום. עדיין, השכבה יכולה לספוג חומר איטום או צבע, מה שמשמעותי מאד לאלה האוהבים לצבוע את הגימורים ולאדריכלים חובבי צבע וגוון. תהליך האילגון משפר את העמידות של המתכת בפני קורוזיה ובפני רטיבות ככלל. סיפי דלת כאלה נקראים אנודייז. ככל שאין עניין בחיזוק העמידות, אפשר להסתפק בצבע מבריק יותר של אלומיניום, עם פרופילי אלומיניום בגוון מבריק.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *