דף הבית / כללי / צלון – כל השימושים האפשריים עם פתרון ההצללה האפקטיבי

צלון – כל השימושים האפשריים עם פתרון ההצללה האפקטיבי

מצד אחד, כולנו אוהבים לבלות בחיק הטבע ומתחת לכיפת השמיים. מצד שני, המודעות לסכנות הטמונות בקרינת השמש, וליתר דיוק בחשיפה מופרזת אליה, יוצרת צורך למצוא פתרונות הצללה אפקטיביים. פתרון אפקטיבי אחד הוא צלון, יריעת לייקרה שנפרשת בקלות ובפשטות מעל לכל משטח ומרחב שבהם אנחנו רוצים לבלות, בין אם מדובר על גינה בבית פרטי, בין אם בשטח כשאנחנו בקמפינג, בין אם בחוף הים וישנם עוד שימושים אפשריים לצלונים.

איפה אפשר להתקין צלון?

הסוגים השונים של הצלונים מאפשרים מציאת פריט מתאים לכל סוג של שימוש ולכל מקום שבו נרצה להתקין כיסוי שיגן עלינו מפני השמש. כך למשל ישנן רשתות הצללה שמתאימות לפרישה מעל לבריכה או לחלק ממנה, בין אם מדובר על בריכה ביתית או כזו שנמצאת בחצר צימר יוקרתי, ובין אם מדובר על בריכה רחבת ידיים שמשמשת ציבור רחב.

סוג אחר הוא צלון לים – רשת קלת משקל, ניתנת לנשיאה בקלות ולהתקנה פשוטה ומהירה בכל מקום בחוף הים, כולל במים הרדודים. פריט זה מתאים לבילוי משפחתי כיפי בחוף הים, ובפרט עם פעוטות ותינוקות שרגישים במיוחד לקרינת השמש.

עוד אופציה היא צלוני צד, שמתחברים בקלות וביעילות לגגון של רכבי שטח ובהתאם מהווים הצללה מעולה לקמפינג, וישנן גם אפשרויות המתאימות למטרה כמו אירוע רב משתתפים שנערך בשטח.

הגנה מקסימלית מהשמש

צלון מספק לנו הגנה מקסימלית מקרינת השמש, שכולנו כבר מודעים לעד כמה היא מסוכנת. הצלונים מספקים הגנה הן בפני קרני UVB והן בפני קרני UVA שחודרות אל עומק העור ועלולות להגדיל את הסיכון ללקות במלנומה (סרטן עור אגרסיבי במיוחד), כשאלה האיכותיים עושים זאת לא רק בזכות ההצללה אלא גם בזכות תוסף מסנן UV שהם כוללים. למעשה מקדם ההגנה של הצלונים האיכותיים הוא UPF50 – כך שתוכלו לבלות בראש שקט בכל מקום גם כשהשמש קופחת.

קל לניקוי, עמיד לטווח ארוך

יתרונות נוספים של הצלונים, מעבר להגנה המלאה מהשמש, קלות ההתקנה והיכולת לקחת אותם אתכם לכל מקום בקלות, הם שהבד ממנו עשוי הצלון הינו קל לניקוי – כל מה שצריך לעשות בסוף הבילוי הוא פשוט לנער אותו – והעמידות לטווח הארוך.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *