דף הבית / גאדג'טים זולו / קורס טכנאי סלולר וטאבלט – כי עכשיו הזמן!

קורס טכנאי סלולר וטאבלט – כי עכשיו הזמן!

טכנאי סלולר הוא לא רק מקצוע מבוקש בהווה, אלא בוודאות גדולה גם אחד המקצועות המובילים של העתיד. רק צריך להסתכל עד כמה אנשים מחוברים אל המכשירים שלהם בשביל להבין מדוע. יחד עם זאת, ברור שמי שרוצה להשתלב חייב לבצע קורס יסודי ורציני, שנותן את הכלים והידע הדרושים כדי לעבוד כטכנאי במעבדה וגם בשביל לפתוח מעבדה עצמאית.

 

קורס מרתק שנותן את כל מה שצריך

 

קורס טכנאי סלולר וטאבלט במכללת אינטלקט אקדמון מקנה לכם קשת רחבה של יתרונות. אבל לפני שנדבר עליהם חשוב לנו להסביר בכמה מילים על הקורס עצמו. הוא בנוי ממאתיים וארבע שעות לימוד אקדמיות, כאשר מאה ושישים השעות הראשונות הן עיוניות ומשולבות עם התנסות מעשית במעבדה, ואילו השעות הנוספות מוקדשות להיבטים של תרגול הלחמות אלקטרוניות.

 

את הקורס תתחילו בלימודי המבוא שיכירו לכם את עמדת הטכנאי, כלומר את הציוד והכלים כמו ספקי כוח, בלאוורר, מלחם ואת העניינים הקשורים לבטיחות בעבודה במעבדת סלולר. בנוסף תלמדו במבוא על המרת אותות סוגי תמסורות, מבנה העבודה במעבדה ושיטות שידור עיקריות.

 

בשלב הבא של הקורס אנחנו עוברים למעשה ללימודים המכשירים אתכם לטכנאים דרג א' ודרג ב'. השיעורים בשלב זה יכירו לכם את מערכות ההפעלה הנפוצות ביותר של אנדרואיד ו- IOS. בין היתר תלמדו לבצע גיבויים במערכות האלו, שחזורים ואיפוסים, לפתור תקלות בתוכנה, לעבוד עם צורב, לבצע ROOT ולעבוד בהגדרות הטכנאי המתקדמות. לאחר מכן תמשיכו לעבר פירוק והרכבה של מכשירי סמסונג ואייפון מדגמים שונים.

 

לבסוף נעבור אל הלימודים שמכשירים אתכם לטכנאים בדרג ג' ודרג ד', המוקדשים להלחמות אלקטרוניות. בין היתר תלמדו על המושגים והשיטות המרכזיים בתחום ההלחמות, תתרגלו הלחמה של רכיבים כמו סלילים, נגדים, כבלים, שקעים ומיקרופונים, תתרגלו הרכבת והסרת רכיבי BGA, וכיוצא בזאת.

 

חשיבותו של הקורס ויתרונותיו

 

ראשית, חשוב לדעת כי מי שעומד במטלות האקדמיות זוכה לתעודת הסמכה מבוקשת ורצינית, הפותחת דלתות במעבדות הסלולר השונות. כמו כן, במהלך הקורס מקבלים כלים לפתיחת מעבדה עצמאית אם תרצו לעשות זאת כעת או בעתיד – קליטה של מכשירים, טיפול בלקוחות, טפסים, טיפים לניהול נכון ועוד.  מעבר לכך הלימודים במכללת אינטלקט אקדמון נעשים במעבדה המתקדמת מסוגה באזור הצפון, וזהו יתרון חשוב ביותר בקורס שקיים בו דגש רב על תרגולים והלחמות. את הקורס מעבירים מרצים מנוסים ביותר שרכשו ידע רב בתחום טכנאות הסלולר וביכולתם לתת לכם טיפים, עצות והמלצות ששווים זהב. המרצים ילוו אתכם לכל אורך הדרך תוך היכרות אישית וקרובה, על מנת שתוכלו להפיק את המרב מהקורס ולמצות את מלוא הפוטנציאל האישי.

 

לפרטים נוספים על קורס טכנאי סלולר במכללת אינטלקט אקדמון, התקשרו עכשיו לטלפון *9233.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *