דף הבית / בריאות זולו / איך לבחור קייטרינג לשבת חתן

איך לבחור קייטרינג לשבת חתן

יש פתרון להכנת האוכל באירוע

במסגרת ההכנות לחתונה ישנם לא מעט אירועים אשר יש לתת עליהם את הדגש כמו למשל שבת חתן. במסגרת שבת חתן יש הגשה של אוכל לאורחים במסגרת ההקפדה על הלכות שבת ולכן משפחות רבות עשויות לגלות קושי בהכנת האוכל.

בדיוק בשל כך, נהוג להזמין שירותי קייטרינג לשבת חתן. הזמנת הקייטרינג תחסוך לא מעט ותגרום לכם לקחת חלק משמעותי באירוע במקום להתרוצץ בין הסירים.

חשוב להקפיד על נושא הכשרות

במסגרת אירוע שבת חתן המתקיים בבית הכנסת, החתן והכלה עולים לקריאת התורה ובסיומה של התפילה נהוג לזרוק עליהם סוכריות- מדובר בברכה המסמלת שפע ופוריות. בסיומה של התפילה מתכנסים האורחים לארוחה.

קייטרינג לשבת חתן צריך להיות מוכן לפני כניסת השבת ולכן חברות קייטרינג רבות דואגות להגעה של המזון אל המקום בתיאום מלא עם המשפחות במטרה להפוך את האירוע לבלתי נשכח. חברות הקייטרינג מקפידות על סטנדרטים גבוהים למדי בלי לפגוע באיכות האוכל והתוצאה בהתאם- אוכל טעים.

 כיצד תבחרו שירותי קייטרינג לאירוע

בחירת קייטרינג לשבת חתן מחייבת התייחסות למספר נקודות במטרה לבחור את החברה המקצועית ביותר:

מיקום: קיימת חשיבות רבה לבחור את החברה הקרובה ביותר אשר תעביר את המזון לבית הכנסת תוך זמן קצר .

זמן: יש לזכור כי האירוע מתקיים ביום שבת ובהתאם להלכה אין לבשל אוכל באותו היום ולכן יש לוודא כי המזון בושל לפני כניסת השבת.

מבנה:  יש להקפיד על מבנה ההגשה ולבחון האם הקייטרינג מציע בופה או שמא מנות והאם הוא כולל את התנאים הדרושים. יש להדגיש כי לא בכל מקום ניתן למצוא ציוד להגשה ולכן חשוב לבחור חברה אשר מספקת ציוד להגשה.

בחנו את הנראות: בבואכם לבחור קייטרינג יהיה עליכם לבחון גם את הנראות. משמעות הדבר היא לבחון את הכלים – האם מדובר בכלים מעוצבים או שמא בדרך הגשה מקורית.

בחנו את צוות העובדים: נוסף על כך, בחנו את צוות העובדים- האם הצוות מקצועי מספיק ויש ביכולתו לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

אודות ariel

Check Also

הדפסה על זכוכית

הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?

כיום, לא מעטים האנשים אשר אוהבים לבצע הדפסת תמונות על דברים שונים, כמו למשל: זכוכית, ...