דף הבית / נדל"ן זולו / קרקע להשקעה בתכנית רע/מק/2021

קרקע להשקעה בתכנית רע/מק/2021

גם אתם מחפשים זמן רב קרקעות להשקעה ברעננה? אכן, השקעה בנדל"ן מסתמנת כהשקעה ראויה, אך לא תמיד קל למצוא קרקע שאכן ראוי להשקיע בה. המטרה שלכם כמשקיעים? למצוא קרקע שהביקוש לה עתיד לגדול וכך ליהנות מרווח. אם כן, כדאי שגם אתם תכירו את התכנית שעומדת לקום בעיר רעננה – רע/מק/2021!

 

מדוע כדאי להשקיע דווקא בתכנית זו? התשובה לכך היא העיר רעננה והאזור בו עתיד לקום הפרויקט. באזור בו עומדת לקום התכנית, הצפי הוא לביקוש גדול מאד שרק ילך והתפתח. המשמעות? ככל שהאזור יהפוך מפותח יותר, מבוקש יותר ונחשק יותר, כך ערך הקרקע יעלה! בתור משקיעים, עליכם לראות את הנולד ולמנף את הפוטנציאל הטמון. כעת, זו ההזדמנות שלכם להשקיע בהווה ולהרוויח בעתיד! המטרה של התכנית היא לבסס אזור תעסוקה במערב רעננה, תוך שמשנים את ייעוד הקרקע מקרקע חקלאית לאזור תעסוקה. התכנית נצמדת אל המשך רחוב הפעמונים בעיר.

 

למה דווקא רעננה?

אז לפני הכל, מדוע כדאי להשקיע דווקא ברעננה? בישראל של 2017, רעננה נחשבת לאחת הערים החזקות ביותר בישראל, עם דירוג חברתי- כלכלי של 8 מתוך 10 ועם סביבה בעלת תשתית אידיאלית. כשבוחנים אפשרות של השקעה, חשוב לבחון אותה לא רק על פני המצב העכשווי, אלא גם על פי התצפיות. התחזית לעיר רעננה היא תחזית חיובית ומחמיאה המסמלת נסיקה. אזור התעשייה ברעננה גדוש בבנייני משרדים ובמשרדים של ענקיות הייטק, וכעת עולה על הפרק מתחם משרדים והייטק חדש שיוקם במערב רעננה שיכנס כשחקן נוסף שיענה על הביקוש של חברות נוספות למיקום בעיר רעננה.

 

כמו כן, הלוקיישן של רעננה לכשעצמה מסתמן כיתרון גיאוגרפי בפני עצמו: מעבר לכך שהעיר נמצאת בהתפתחות תמידית, הרי שהיא נמצאת במרחק נסיעה קצר מאד מערים מרכזיות כמו הרצליה ותל אביב, תוך שהעיר עצמה נמצאת במרכזה של ישראל – מה שמאפשר גישה נוחה לכל הבאים מצפון ודרום.

 

מה צפוי להיות באזור תוכנית רע/מק/2021?

העיר רעננה לכשעצמה היא סיבה מספיק טובה להשקעה מושכלת ונבונה, אך כשמביטים עמוק יותר מגלים מה צפוי להיות בסביבת התכנית שעתידה לקום. כאמור, מאחר ומדובר בסופו של דבר על אזור משרדים שיעניק אפשרות תעסוקה לעובדים רבים, הרי שנדרשת בעיקר גישה נוחה ותחבורה זמינה שתאפשר התניידות אידיאלית. אם כן, תשמחו לגלות כי אזור התעסוקה המתכונן נמצא במיקום גיאוגרפי בעל יתרון רב, זאת הודות לקרבתו אל תחנת רכבת רעננה-מערב.

 

כמו כן, באזור המתחם לא מתכננים רק אזור תעסוקה והייטק שיקשט את העיר בבניינים של עד 10 קומות, אלא שקומות הקרקע ישרתו גם את עובדי האזור וגם משפחות ואנשים פרטיים המעוניינים בפנאי – זאת הודות לאזור שלם שיוקצה למתחם בילויים. גם אתם, ממש כמו העיר והתכנית העתידית, יכולים להתפתח עם השקעה זו. למידע נוסף אודות התוכנית לחצו כאן.

 

הקרקע אינה זמינה לבניה.

ט.ל.ח

אודות ariel

Check Also

חברות בניה

כל מה שרציתם לדעת על בחירת חברות בניה מובילות

ההחלטה לקנות בית היא החלטה שרבים מאיתנו מגיעים אליה בשלבים שונים של החיים. כמה עוד ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *