המלצות לקניית מכונת קפה לבית

בעבר הלא רחוק, בעת שהיינו עוצרים להפסקה בחופשה השנתית שלנו, היינו שותים אספרסו איטלקי באחת מסימטאות העיר פירנצה שבאיטליה ובראשנו הייתה תמיד השאלה: למה במדינתנו הקטנה ישראל אנו לא מצליחים לשתות קפה טוב כמו הקפה הזה, הנהדר שיצא לנו לשתות שנה שעברה בגרמניה והשנה  באיטליה?
למזלנו באו אנשים בעלי יוזמה שיצאו לפעולה והתחילו להביא מחו”ל ולשווק את אותן מכונות הקפה אספרסו מכל הסוגים ובכל צבע שנבחר.
מה שנותר לנו זה  להחליט איזה סוג של קפה אנחנו נשתה הבוקר.
כיוון שקיימים מספר רב של סוגים של מכונות קפה וגם הרבה סוגים של קפה זה יוצר מצב שיתכן ויהיה לנו מעט קשה לענות איזה סוג קפה מכל המבחר הקיים יהיה מתאים לבית  שלנו ואיזה מכונת קפה כדאי לבחור.

מכונות אספרסו וקפה ביתיות

מכונות הקפה  הביתיות הן הדרך הטובה והנוחה לצרוך קפה ממש איכותי בטעם ביתי.
מכונות קפה ביתיות הן מכונות המסוגלות להפיק קפה איכותי בטעם משופר מחד, ומאידך ניתן לרכוש ולהפעיל אותן בבית. הכיצד?

מכונת קפה ביתית -  היסטוריה קצרה:

הכנת קפה היא אמנות בפני עצמה, על כך מסכימים כל אניני החך, שאינם מוכנים לשתות פחות מהקפה הטוב ביותר. המצאת מכונות הקפה שינתה לחלוטין את התחום והוסיפה לו איכות וערך מוסף ניכרים. ואולם מכונות הקפה היו מסורבלות וגדולות והטיפול בהן היה מורכב, כך שאיש לא היה מסוגל לחשוב ברצינות על מכונות קפה ביתיות. ההשקעה, גם בזמן וגם בכסף הייתה גדולה מדיי. וזאת מבלי לכלול את הקפה המיוחד שהיה גם הוא לא ממש זול.
מכונות אספרסו ביתיות – מחירים

המחירים של מכונות אספרסו ביתיות יכול לנוע בין 250 שקלים לבין 6555 שקלים חדשים למכונות חזקות יותר.

לאתר כיס קפה -מכונות קפה

ההכרה בעובדה שמשקי הבית הם שוק בעל פוטנציאל אדיר, הביאה חברות שונות המתמחות בקפה לייצר מכונות שתתאמנה לשימוש ביתי, הן מבחינת המחיר, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הקלות של התפעול. ואכן, ההתקדמות הינה מרשימה וכיום ניתן למצוא מגוון לא קטן של מכונות קפה ביתיות:

    מכונות אספרסו: מכונות כאלה מכינות את אחד מסוגי הקפה הפופולאריים ביותר – קפה אספרסו. ההכנה מיידית, התוצאה איכותית. עם הזמן לומד המשתמש להכניס למכונה את כמות הקפה הרצויה על מנת להפיק כוס קפה בדיוק כפי שהוא רוצה

מכונות קפה על פודים – פודים הינם כיסי קפה קטנים הנכנסים למכונה והם זולים וטריים יותר מאשר קפסולות קפה..
    מכונות אספרסו – קפסולות: הכנת קפה בסוג כזה של מכונות קפה הינה אולי הקלה ביותר: כיון שבכל קפסולה ישנה כמות קפה מדויקת בעלת טעם מוגדר מראש, מי שמכין את כוס הקפה יודע מראש למה לצפות. אמנם התפעול והחומרים יקרים יותר, אבל יחד עם זאת גם מי שאיננו מיומן כלל יכול להפיק כוס קפה איכותית.
    מכונות קפה מעורבות: מעבר למכונת האספרסו, ישנן מכונות קפה ביתיות המסוגלות להכין סוגים שונים של קפה, כולל קפה הפוך, קפוצ’ינו, שוקוצ’ינו וכיוצא באלה סוגי קפה. מכונות כאלה ניתן למצוא בבתים פרטיים, אבל הרבה יותר מכך במשרדים או בעסקים קטנים שהחליטו להשקיע בטיפוח העובדים שלהם ולהנעים ככל האפשר את זמני ההפסקה שלהם.

מכונות קפה ביתיות אינן נחשבות כיום למותרות אלא לחלק אינטגראלי מציוד המטבח, ובצדק. . מכונת קפה או מכונת אספרסו ביתית זה אנחנו

לאתר קפה ישראל –  מבחר מכונות קפה ביתיות במגוון דגמים ומחירים

תגובה אחת ל המלצות לקניית מכונת קפה לבית

  1. מכונת אספרסו למשרד | בצפון says:

    [...] המלצות על מכונות קפה [...]

Leave a Reply