דף הבית / גאדג'טים זולו / 5 טיפים לבחירת מכשיר הקלטה איכותי

5 טיפים לבחירת מכשיר הקלטה איכותי

בעולם מתקדם כמו שלנו, לכל אחד צריכה להיות את האפשרות להקליט שיחות או קטעי קול בקלות ובזמינות, בין אם אתם עיתונאים, בלשים, הורים מודאגים, סקרנים מדופלמים או פשוט מחפשים הזדמנות שנייה לשמוע משהו, תוכלו לעשות שימוש במכשיר הקלטה טוב. בכתבה הבאה תוכלו לקבל כמה עצות אשר יעזרו לבחור את המכשיר המתאים ביותר עבורכם.

 

מכשיר הקלטה זעיר

בשנים האחרונות הפיתוח הטכנולוגי מתקדם במהירות מסחררת, ועולם ההקלטה זוכה לשיפור ושגשוג בלתי פוסק. כיום, מכשיר הקלטה סמוי יכול להגיע בגודל של מטבע! מכשירי הקלטת הקול השונים לרוב מגיעים מובנים מראש בתור מוצרים מגוונים כמו שלט לרכב, חבויים בתוך עט או כרטיס זיכרון, או אפילו בתוך חבילה של מסטיקים.

לרוב, ככל שמכשיר ההקלטה קטן יותר, כך גם הסוללה שלו. חיי הבטרייה הממוצעים של מכשירי הקלטה כאלו עומדים בין שעה ל3 שעות, וחלקם מאפשרים לנו להחליף את הסוללה בקלות. תוכלו למצוא גם מקליטים עם חיי סוללה ארוך במיוחד, רק שימו לב שעדיין מדובר במכשיר אותו תוכלו להסליק בקלות.

 

איך להשתמש במכשיר הקלטה סמוי בצורה נכונה?

הכלל הראשון בשימוש במכשיר הקלטה זעיר או סמוי הוא – המכשיר חייב להתאים לכם ולא להיראות חשוד ומוזר ברשותכם. לדוגמה, אם אין ברשותכם רכב והגעתם באוטובוס, נסו שלא לרכוש מכשירי הקלטה אשר חבויים בתוך שלט של רכב, או אם אין לכם ילדים אל תקנו מכשיר מוסלק בתוך בובה או רכב צעצוע.

במקרה ואתם מעוניינים להשתמש במכשיר הקלטה זעיר אשר לא חבוי בתוך מוצר אחר, נסו למצוא מכשיר קטן ככל הניתן ולהציב אותו בכיס הקדמי של החולצה. כך תוכלו לקבל את איכות ההקלטה הטובה ביותר בזכות הקרבה לשיחה. אם אין לכם אפשרות ללבוש חולצת כפתורים חפשו חולצת T עם כיס, ואם אין כזו עליכם להשתמש במכשיר הנמצא בתוך מוצר כמו דיסק און קי או אפילו אוזנית בלוטוס'.

שימו לב שכאשר אתם מבצעים הקלטת סתר, החוק בישראל קובע כי לפחות מהצדדים המשתתפים בשיחה חייב להיות מודע לביצוע ההקלטה. אם אתם רוצים להקליט משהו שאתם יודעים מראש שהוא חשוב מאוד וישנם המון גורמים אשר תלויים בהקלטה, נסו לדאוג מראש למכשיר חלופי בו תבצעו גם הקלטה למקרה והראשון לא יפעל כראוי או שיתן לנו איכות הקלטה ירודה ולא נוכל להפיק ממנה כלום.

 

כמה עולה מכשיר הקלטה

המחיר של מכשיר הקלטה תלוי במספר גורמים, סוג הסוללה ואורך חייה משפיעים באופן ישיר על המחיר, כמו גם הגודל של המכשיר, והמוצר בו או מוסלק אם קיים כזה. המחירים מתחילים ב-100 שקלים ומעלה עבור מכשירי הקלטה פשוטים, ויכולים להגיע גם לאלפיים שקלים כאשר מדובר במכשיר זעיר ואיכותי.

נסו לברר את הצרכים שלכם לפני שאתם מחפשים את המכשיר המושלם, ותמיד זכרו, עדיף להקליט ולמחוק מאשר לא להקליט כלל ולהצטער על זה לאחר מכן, לא תמיד נוכל למצוא הזדמנויות שניות.

מעוניינים לרכוש מכשיר? מבחר גדול של מכשירי הקלטה סמויים ממתינים לכם בחנות הבולשת.

אודות ariel

Check Also

גאדג'טים שיסדרו לכם את הבית: דלי הפלא, שקיות ואקום ועוד…

בראשי אני מאוד מאורגן ומסודר, מה שאני לא יכול להגיד שנכון לגבי הסביבה הפיזית שלי. ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *