המבוגרים יותר בינינו אולי את זוכרים את היום שאמזון הוקמה בתור אתר למכירת ספרים און ליין. באותם הימים מכירות באינטרנט היו דבר שרבים חששו ממנו. היה לציבור קשה לקבל את הקונספט של רכישות באמצעות האינטרנט ללא הגעה לחנות. שלא לדבר גם על החשש ממסירת פרטי כרטיס אשראי באינטרנט.

היום קניות באינטרנט הם דבר מובן מאליו וכך גם התשלומים באינטרנט. רבים מאתנו מבינים היום שישנו פוטנציאל באינטרנט גם בתור מוכרים, כלומר ניתן למכור סחורות באינטרנט ולהרוויח כסף. אנשים רבים מתעניינים בהקמת אתרי אינטרנט למכירות. האמת שישנה דרך הרבה יותר פשוטה והיא הקמת חנון אמזון.

אם תרצו להקים חנות אינטרנטית בעצמכם, זה אפשרי אך תיתקלו במספר קשיים. ראשית עליכם להקים אתר אינטרנט. זה לא מסובך וגם לא כל כך יקר, יתכן שתוכלו לעשות זאת אפילו בכמה מאות שקלים, בהחלט השקעה קטנה עבור עסק.

אבל כאשר משווים את זה לאפשרות של הקמת חנות אמזון, שם אין לכם שום עלויות. כאשר אתם מקימים אתר אינטרנט עליכם לשלם למישהו לעשות זאת עבורכם, אולי תוכלו לעשות זאת בעצמכם אך גם התוצאות יהיו בהתאם. לעומת זאת בחנות אמזון אין צורך בשום מתכנת וכל אחד יכול בסופו של דבר לעשות זאת.

אבל כשאר אנו מדברים על מכירות באינטרנט, הבעיה היא לא הקמת האתר אלא הבאת הלקוחות. גם אם קניתם דומיין, הקמתם אתר ויש לכם יופי של סחורה במחירים טובים עדיין לא מובטחות לכם מכירות. אתם יכולים למצוא את עצמכם מול אתר מעוצב למשעי אך ללא תנועת גולשים.

מבחינתי זהו אחד השיקולים העיקריים המטים את הכף לטובת חנות אמזון. על פי אתר אלקסה (אתר הדירוג המוביל), אמזון היא האתר המדורג במקום השלישי בארה"ב מבחינת כמות הגולשים ומקום שישי בעולם. מדובר בכמות אדירה של גולשים. כאשר אתם מקימים חנות אמזון הסחורה שלכם הופכת להיות גלויה ונגישה ללקוחות אלו.

אנשים שאחרת לא היו מגיעים לאתר שלכם יחשפו לסחורה שלכם. אפשר להגיד שהקמת אתר אינטרנט למכירות היא כמו הקמת חנות ברחוב צדדי ללא תנועה, בעוד הקמת חנות אמזון היא הקמת חנות במקום בעל תנועת לקוחות רבה.

הלקוחות של אמזון מגיעים מכל העולם וזה פותח בשבילכם הזדמנויות עסקיות חדשות. אם תפתחו אתר אינטרנט ותרצו להביא אליו תנועת לקוחות מכל העולם תצטרכו להשקיע במאמצי שיווק בכל העולם, דבר שבפירוש לא משתלם.

הקמת חנות אמזון מסתמנת כפתרון העסקי הטוב ביותר. המיוחד בחנויות אמזון היא שהן מתאימות לחברות גדולות בעלות מחזורי מכירות עצומים אך בו זמנית גם למוכרים קטנים שכמותכם הרוצים להשתמש באמזון בשביל להשיג מקור הכנסה נוסף.

credit: K.unshu / Shutterstock.com

תוכן זולו

By תוכן זולו

דוד הוא העורך הראשי של אתר תוכן זולו, עם מעל 10 שנים של ניסיון בכתיבה דוד יודע לייצר תוכן איכותי עם נרטיבים משכנעים במיוחד. הסגנון כתיבה המיוחד שלו משלבת רהיטות עם הבנה עמוקה של צרכי הקוראים. היכולת שלו להפוך רעיונות מורכבים לתוכן מושך הופכת אותו לנכס חשוב מאין כמוהו לצוות תוכן זולו.

אין תגובות
דילוג לתוכן