יום רביעי - פנלים, התצוגה המרכזית וביקור בשוק

היי, היום היה הרבה יותר רגוע מאתמול (אם היה מתקרב אליו הייתי מתעלף). בבוקר וויתרתי על הארחת הבוקר ובמקום ישנתי עוד שעה (שזה הרבה כאשר ישנים רק 4).

פורום משותף

בבוקר יצאנו ישר למרכז הכנס ונכנסנו לפורום משותף עם הפורום הראשי. לא היו שם חידושים מרעישים. בעיקר דיברו על כך שהסלולרי הופך את הרשת לזמינה למדינות מפותחות בהם אין חשמל תשתית וכסף.

התערוכה המרכזית

לראשונה ביקרתי בתערוכה המרכזית של הכנס (אתמול הנסיכה לא אפשרה לנו לעבור). היא נראית כמו כל כנס מגה-טכנולוגיה, מאות דוכנים של חברות וארגונים שונים שמציגים את עצמם. את רובם כמובן אין לי מה לשאול, אבל לא הייתי שם לאורך זמן. כי הייתי באיחור גדול לפנל של הצעירים. בדרך גם דיברתי עם קלר שוב על ה-OLPC - יש לנו בעיות אתם ברשת וניסיתי לאתר למה זה קורה איתו, נראה לי שמפני שהמפתחים יושבים ברשתות קבועות הם לא נתקלים בכל מני מצבים שונים והתוכנה לא מתמודדת איתם.

פנל כלכלה ומסחר

הגעתי לפנל באיחור והאמת שלא ממש הבנתי על מה מדברים שם רוב הזמן. אבל שמחתי לראות את רותם מרותקת מפני שעד עכשיו היא הרגישה שהיא לא עוקבת בכל הפורומים הטכנולוגים.

יציאה לשוק המקומי

בסוף היום יצאנו לשוק והאמת שלא ממש קניתי שום דבר, אבל היה נחמד להסתובב וגם עצרנו לשתות שייקים, שהם מומחיות התאילנדים. גם טעמתי את פרי הדוראן , שזה פרי שידוע בכך שהריח שלו כל כך מזוויע שלא נותנים להיכנס איתו לבתי מלון, אני לא ממש אהבתי, אבל נראה שיש אנשים שממש אוהבים אותו, לי היה קשה לשכנע, עם ריח כזה, אנשים אחרים לטעום.

תמונות היום

ושוב אנחנו בפינה הפופולרית שלנו. והאמת ראיתי שלא שלחתי לכאן תמונה של רותם. אז היום יש לי פיצוי על כך:

רותם שואלת שאלה בפנל כלכלה ומסחר

רותם שואלת שאלה בפנל כלכלה ומסחר

הפנל המשולב מהבוקר, זהו הצד של הצעירים

הפנל המשולב מהבוקר, זהו הצד של הצעירים