כוכב גימפ נולד!

user"הבלוג של זולו! :)" מאת zulo   פורסםלפני 2 שנים, 6 חודשים   תגובות0 תגובות

לרגל כנס וורדקמפ ישראל, שיתקיים ביום חמישי ה-25.10.2007 במכללת אפקה בת"א, החלטנו לקיים תחרות עיצוב באנר לכנס!

הזוכה המאושר/ת תוכרז/יוכרז בכנס וורדקאמפ ויזכו בכבוד, פירסום וגם פרס קטן!

מה זה כנס הוורדקמפ?

תוכלו לקרוא על הכנס כאן . זה כנס שנתי, שבו נפגשת קהילת וורדפרס כדי להיפגש ולסייע לאנשים חדשים להכנס לעולם הוורדפרס. (wordpress). וורדפרס היא פלטפורמה (מבוססת קוד פתוח) לכתיבת בלוג עצמאי (דהיינו, בלוג שיושב על דומיין משלו ולא כחלק מאתר חיצוני כגון תפוז או ישראבלוג וכו).

איך משתתפים?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור באנר לכנס, באמצעות תוכנת גרפיקה חופשית כמו הגימפ. אפילו הכנו בשבילכם מדריך שמסביר איך משתמשים בגימפ!

הבאנרים צריכים להיות באחד מן הגדלים הבאים:

  • אורך:180 גובה:150 פיקסלים
  • אורך:125 גובה:125 פיקסלים
  • אורך:120 גובה:240 פיקסלים
  • אורך:480 גובה:60 פיקסלים

הבאנרים שתכינו, ישמשו בלוגרים ברחבי הרשת, כדי להודיע על הכנס ושהם יגיעו לכנס. דוגמא לטקסט בבאנר יכול להיות: "וורדקמפ 2007, אני אהיה שם!" או: "25.10.2007 - wordcamp israel - it's about time..." וכו. באנרים שיישלחו אלינו, יוצבו באתר האינטרנט הרישמי של הכנס (שיעלה בימים הקרובים), לשימוש הבלוגרים להפצת הבשורה. המנצח בתחרות ייקבע לפי מי שיורידו את הבאנר שלו הכי הרבה.

הכנתם באנר? מעולה! שילחו אותו לאימייל שלנו zulopass (AT) gmail.com ואנחנו נעלה אותו לדף מיוחד של כל הבאנרים המשתתפים בתחרות. כיתבו באימייל את שמכם, האימייל שלכם, ואת מספר הטלפון שאיתו נוכל ליצור איתכם קשר במידה וזכיתם!

הבאנר הזוכה, יבחר ע"י כמות הפעמים שיורידו אותו מהאתר. הבאנר שיורידו הכי הרבה פעמים - יזכה את היוצר שלו בפרס, אשר יינתן במהלך כנס וורדקמפ. שלושת הבאנרים שהורדו הכי הרבה, ייזכו בציון של כבוד בבלוג הכנס.

למה שתרצו להשתתף בתחרות?

  • כי זה כיף!!!
  • כי זאת אחלה דרך ללמוד להשתמש בגימפ, וגימפ זוהי תוכנה חופשית!
  • כי במידה ותזכו תקבלו כבוד ופירסום, ממש כמו בכוכב נולד! [אפילו תוכלו לצעוק "שירו איתי ניצנים!" או שלא... ;)]

ומילה לסיום: למארגני הכנס איכפת ממה שאתם חושבים

מארגני כנס הוורדקמפ ישראל רוצים לדעת מה הנוער ירצה לשמוע בכנס! הם יודו לכם מאוד אם תגיבו פה מה הייתם רוצים לשמוע שם, ובכלל אם יש לכם רעיון מגניב כלשהו לגבי הכנס! כמו כן, אתם יכולים לשלוח לטל גלילי, מארגן הכנס, אימייל לכתובת tal.galili (AT) gmail.com

אתם מוזמנים להגיב מה דעתכם על התחרות, אם אתם מתכננים להשתתף בה, אם בכוונתכם להגיע לכנס, ובכלל-להגיב! :P