אין אישה ישראלית בעלת שיער גלי עד מתולתל שלא תזדהה עם הצורך בהנהגת טקסי שיער שונים ומשונים. הטקסים הללו הם חלק מהיכולת להתמודד עם שיער מסוג זה במזג האוויר ובתנאים הים תיכוניים.

עם המצאת החלקת השיער, נשים רבות הרגישו שמצאו שיטה מנצחת להתמודדות עם שיערן. הן יכולות להנות משיער חלק, שאינו דורש מאמץ מיותר ולהשתחרר מהטקסים המעיקים.

החלקה B BEAUTY חוות דעת

האמנם? עם השנים השנים בולט כי החלקת שיער היא לא רק ברכה אלא גם מביאה עמה בעיות רבות – ראשית, החלקת שיער לצמיתות על בסיס חומרים כימיים לא יוצרת מצב כמעט בלתי הפיך לשיערך שהיכולת לחזור ממנו אחורה דורשת כוחות נפש וזמן רב.

שנית, החלקת שיער כימית יוצרת נזקים לשיערך בשל השימוש בחומרים שאינם בריאים לשיערך (וזאת בלשון המעטה). מדובר בחומרים רעילים שמחלישים את שיערך והופכים אותו להרבה פחות בריא.

החלקה B BEAUTY חוות דעת

בדיוק בגלל זה, המצאתה של החלקה אורגנית עוררה סקרנות רבה בקרב רבים ורבות, שמעוניינים להחליק את שיערם בלי לגרום לו לנזק.

יתרונותיה של החלקה אורגנית

החלקה אורגנית B Beauty מבית BORGANIC מאפשרת לך להשתחרר מהטקסים המרובים לעיצוב ותפעול שיערך מבלי לפגוע בשיערך ומבלי להתחייב להחלקה לצמיתות. בנוסף, וזהו אולי היתרון המרכזי שלה, לא רק שהיא מחליקה את שיערך, היא גם בריאה לו ומשקמת אותו מנזקים קודמים. אילו נשקים?

עיצוב שיער בחום, צביעת השיער, החלקות קודמות המבוססות כימיקלים, זיהום אוויר, כלור, המים הקשים של ישראל ועוד.

כך למעשה, עם מריחת המסכה של החלקה אורגנית את נהנית משתי פעולות:

  1. שיער חלק, קל לעיצוב, צורתו לא משתנה גם אחרי כניסה למים, את יכולה לחפוף מתי שבא לך, לשחות מתי שבא לך, לעשות אמבטיה מתי שבא לך, להזיע מתי שבא לך. השיער יישאר קל לעיצוב.
  2. שיערך יודה לך כי בעת השימוש במסכה של החלקה אורגנית תעשירי אותו בחומרים נפלאים שהוא כל כך זקוק להם: מינרלים וויטמינים מעולים וקרטין. קרטין הוא חלבון שנמצא בשיערך גם באופן טבעי. הוא זה שאחראי לחיוניות ולבריאות של שיערך, לשמירה על הלחות שבו, לגמישות שלו, לברק שלו ועוד. הקרטין הוא חומר פעיל נהדר וטבעי שיכול לעזור לך לשקם את שיערך ולהבריא אותו.

איך לבחור החלקה אורגנית?

הכי חשוב לוודא כי סוג ההחלקה שבחרת מאושר על ידי משרד הבריאות, עומד בתקנים המחמירים ולא מכיל כלל פורמלין. פורמלין הוא חומר רעיך לך ולשיערך והוא אסור לשימוש על פי חוק.

תוכן זולו

By תוכן זולו

דוד הוא העורך הראשי של אתר תוכן זולו, עם מעל 10 שנים של ניסיון בכתיבה דוד יודע לייצר תוכן איכותי עם נרטיבים משכנעים במיוחד. הסגנון כתיבה המיוחד שלו משלבת רהיטות עם הבנה עמוקה של צרכי הקוראים. היכולת שלו להפוך רעיונות מורכבים לתוכן מושך הופכת אותו לנכס חשוב מאין כמוהו לצוות תוכן זולו.

אין תגובות
דילוג לתוכן