חבל קרוע בתריסים חשמליים

בין התקלות הנפוצות ביותר מופיעה התקלה של חבל קרוע. החבל נקרע בין מה שמגלגל את התריס לבין התריס עצמו ובמקרה זה היתרון של חלונות בא לידי ביטוי .

החבל נקרע  בדרך כלל מטעויות לא מכוונות  של אנשים, למשל התריס יורד על שולחן או כל חפץ שמפריע לו לרדת ודבר זה יוצר קרע בחבל התריס .

טווח המחירים לתיקון חבל קרוע בתריסים חשמליים הוא בין 200 ל-450 ₪ ללא התחשבות  במשקל של התריס אשר לא משפיע כאן. המחיר לתיקון החבל הקרוע הוא יקר יחסית בתחום תיקון תריסים למרות  שזמן העבודה יכול לנוע בין חצי שעה ל-45  דקות, רוב מתקני התריסים החשמליים נותנים אחריות לתקופה מסוימת ולכן קחו בחשבון כי במידה ואתם לא מרוצים מהתוצאה או כעבור זמן מה יש בעיה, תוכלו לקבל שירות חוזר מאותו אדם שעשה עבורכם את העבודה.

קיימים מספר סוגים של תריסים חשמליים וחשוב להסביר בדיוק באיזה תריסים מדובר כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע על מנת לבצע תיקון תריסים חשמליים. במידה ואתם חשים כי יש בעיה עם התריסים מומלץ לפנות לאדם מקצועי ולא לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם, מניסיון אנו יודעים כי לפעמים הנזק הנגרם כתוצאה מתיקון לא נכון ומקצועי עלול להיות גדול יותר מהתקלה ההתחלתית.

נתק בין שלבי התריס בתריסים חשמליים

התקלה השכיחה מבין התקלות הנפוצות בתריסים חשמליים שמצריכה מישהו שיבצע עבודה ושהוא מקצוען בעסק של תיקון תריסים חשמליים היא נתק בין שלבי התריס. הניתוק של השלבים מתרחש בד"כ בין השלב הראשון לשלב השני כאשר השלב הראשון סוחב את כל התריס וכך הלאה: השלב השני נושא את העומס של כל השלבים שמתחתיו, השלישי של כל אלה שמתחתיו וחוזר חלילה. לכן, עקב עומס רב מופעל יותר משקל על השלב הראשון והשני שם כמעט בכל המקרים יש את הנתק בין שלבי התריס .

התקלה הזו מוכרת יותר בשלבים שעשויים מפלואוריט מוקצף, שמסגרתם הוא פח מבחוץ והיא פחות נפוצה מהשלבים העשויים מן החומר אלומיניום. השלב המוקצף הוא עדין יותר לכן הוא נוטה להתעקם, כאשר פעולת ההתעקמות מתרחשת השלב מתנתק .

הפתרון הוא פשוט, במקרה זה אין חובה להזמין מישהו המתמחה בעסק של תיקון תריסים חשמליים כאשר אפשר להוציא את השלב העקום ולחבר אותו לשלב הבא. ברוב התריסים יש 1-3 תריסים יותר וזה נועד בדיוק בשביל תקלה זאת .

טווח המחירים כמו בתקלה הקודמת הוא נמוך והוא בין 200-450 ₪ . גם במקרה של בעיה זו העבודה בתריס גדול אין היא בעלת פער משמעותי במחיר מאשר תיקון של תריס קטן. אם אומרים לך שבגלל שהתריס גדול יותר תאלצו לשלם יותר, אתם נפלתם לתרמית .

תוכן זולו

By תוכן זולו

דוד הוא העורך הראשי של אתר תוכן זולו, עם מעל 10 שנים של ניסיון בכתיבה דוד יודע לייצר תוכן איכותי עם נרטיבים משכנעים במיוחד. הסגנון כתיבה המיוחד שלו משלבת רהיטות עם הבנה עמוקה של צרכי הקוראים. היכולת שלו להפוך רעיונות מורכבים לתוכן מושך הופכת אותו לנכס חשוב מאין כמוהו לצוות תוכן זולו.

אין תגובות
דילוג לתוכן