חברות פורקס, מנהלים, סוחרים ובכירים בחברות פורקס סובלים בשנים האחרונות ממוניטין רע. המסחר בפורקס, שבבסיס שלו מכירה וקניה של מטבעות חוץ בשלל טכנולוגיות מסחר בין לאומי, כולל און ליין, נדרש לעמוד ברגולציות גלובליות ומקומיות. בשל תדמיתו של התחום כבלתי יציב ומסוכן בעיני חלק מהמבקרים, זקוקות חברות העוסקות בתחום לשירותי ניהול מוניטין לחברות פורקס.

מדוע צריך ניהול מוניטין לחברות פורקס?

כאמור, תחום הפורקס טומן בחובו סיכון רב. הצלחה יכולה להביא רווחים ואי הצלחה עלולה לגרור הפסד כואב. לא פעם לקוחות שספגו הפסדים שכאלה הרגישו צורך לנקום בחברת הפורקס באמצעותה סחרו וכתבו עליה ביקורות שליליות ואף קטלניות.

סוגים שונים של פרסומים שליליים שדורשים ניהול מוניטין לאתרי פורקס

דירוג בכוכבים עם ביקורת כתובה – במקרים כאלה, עיקר הנזק מתרחש כאשר הדירוג יורד אל מתחת לארבעה כוכבים באופן מצטבר. ירידה שכזאת יכולה לפגוע במכירות ולהביא לאובדן לקוחות קיימים או פוטנציאליים. לאתרים בהם מתפרסמות ביקורות כוכבים מסוג זה (ובראשם גוגל) ישנה השפעה מכרעת על נטיית הלב של הלקוחות.

ביקורת שלילית והכפשה בעזרת טקסט חופשי – ביקורת שכאלה הכתובות בטקסט חופשי עשויות להגיע למקום גבוה בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים כאשר הלקוחות מחפשים ברשת את שם החברה. בדרך כלל, הפרסום השלילי יתקשר למילות מפתח כמו "הונאה", "שקר" וכו'.

מה בדיוק עושים בניהול מוניטין לאתרי פורקס?

חברת ניהול מוניטין איכותית שמבטיחה תוצאות ומקיימת תשמור על החברה ועל התדמית שלה באינטרנט בכל החזיתות: היא תעסוק בדחיקת תוצאות חיפוש שליליות במנועי החיפוש המרכזיים, היא תיצור מצב בו עמודי התוצאות האורגניות הראשונים במנועי החיפוש יהיו נקיים לחלוטין מפרסומים שליליים ותדאג לכך שהתוצאות הקשורות לשם חברת הפורקס יהיו חיוביות בלבד.

דירוג כוכבים – במסגרת ניהול מוניטין לאתרי פורקס, יוחלף דירוג הכוכבים השלילי בדירוג גבוה וחיובי על ידי דחיקת הדירוגים הנמוכים. פעולה שכזו אמורה להעלות את דירוג הכוכבים הממוצע של החברה.

לצד זאת, ניהול מוניטין לאתרי פורקס כולל גם לימוד והענקת כלים לחברות שיוכלו להשיג בעצמן ביקורות חיוביות מצד לקוחות ושיפור בדירוג הכוכבים של החברה/האתר.

לסיכום

אם החברה בניהולכם סובלת מביקורת שלילית מרובה שפוגעת במוניטין ובשכם הטוב, כדאי להיעזר בניהול מוניטין לאתרי פורקס. באמצעות ידע ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים בשילוב עם תכנית קידום אתרים מדויקת, תוכלו לשנות את מצב החברה, לשפר את הביקורות ברשת, להבליט את האזכורים החיוביים ולהציל את המוניטין של החברה.

למידע נוסף אודות ניהול מוניטין לחברות ועסקים
https://www.eznetseo.co/digital-reputation-management/

תוכן זולו

By תוכן זולו

דוד הוא העורך הראשי של אתר תוכן זולו, עם מעל 10 שנים של ניסיון בכתיבה דוד יודע לייצר תוכן איכותי עם נרטיבים משכנעים במיוחד. הסגנון כתיבה המיוחד שלו משלבת רהיטות עם הבנה עמוקה של צרכי הקוראים. היכולת שלו להפוך רעיונות מורכבים לתוכן מושך הופכת אותו לנכס חשוב מאין כמוהו לצוות תוכן זולו.

אין תגובות
דילוג לתוכן