כיצד נבחר קבלן שיפוצים? איך מקבלים את הצעת המחיר הרלוונטית ביותר לנו? איך נדע שבחרנו קבלן שיפוצים או עבודות גבס בעל שם טוב?

אין אחד במדינת ישראל, שלא סיפרו לו שאיזה משפחה השכירה קבלן שיפוצים המתמחה גם בעבודות גבס והוא לקח הרבה כסף ובכלל לא ביצע את העבודה כמו שהתבקש? אנחנו בטוחים שאתם לא מעוניינים להיתקל במצב כזה שמדובר בכספכם, אז בשביל זה אנחנו כאן- אנחנו הולכים להסביר לכם כיצד לבחור את הקבלן הטוב יותר בשבלכם.

-המלצות: אחד השלבים הכי חשובים בדרך אל בחירת הקבלן שלכם. תשאלו כמה שיותר אנשים שאתם מכירים: משפחה, חברים, קרובים, מכרים- תשאלו כמה שיותר אנשים לגבי קבלנים שהם ממליצים לכם ושעשו להם עבודות טובות. באותו אופן, אם שואלים אתכם על קבלן כלשהו, תשדלו להמליץ על קבלן ואולי אפילו תזכו להנחה כלשה או הטבה כלשהי בגלל שהבאתם 'חבר' שירכוש את שירותי הקבלן.

-מחירים: בקשו מכמה שיותר קבלנים הצעות מחיר ותערכו השוואה בין כל הקבלנים וכך תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר בשבלכם.

-אחריות ומקצועיות: ישנם מקרים שאתם תצטרכו לשכור קבלנים שיבצעו עבורכם פעולות אשר דורשות מקצועיות- כמו עבודות תשתית מסובכת כמו אינסטלציה- בקשו תעודות הסמכה ונסו להשיג כמה שיותר מידע אודות מקצועיות הקבלן שאותו אתם מעוניינים להשכיר. אל תשכחו! מדובר כאן בכסף שלכם אז אל תתפשרו ולו קצת!

כדאי לדעת

אנו רוצים להביא לפניכם כמה עובדות שאתם חייבים לדעת על קבלנים:

-ישנם אנשים שמעדיפים לשלם את כל הכסף לקבלן אך ורק בסוף העבודה. דבר זה יכול לנבוע על יותר מדי הפצרות והבטחות של הקבלן שיכול לגרום לחוסר אמון. דבר זה תלוי במידת האמון שתיתן בקבלן.

-אין מחיר קבוע לשיפוץ דירה או לכל פעולה אחרת שקבלן מבצע- תתמקחו כמה שניתן בכדי להוריד מחירים. רוב הקבלנים יקבלו את ההתמקחויות שלכם, אך היזהרו לא להיסחף יתר על המידה!

-במידה ונגיד קבעת עם הקבלן על סכום של 1000 ₪, תתכונן לכך שיכול להיות שהמחיר יגלוש קצת יותר- דבר זה קורה בהרבה מאוד פעמים. בשביל למנוע מצב של הפתעה, שמור לעצמך עוד 100-200 ₪ לשיפוץ בכדי שלא יהיו הפתעות לא נעימות באמצע העבודה.

-תבקש חוזה רשום על כל מה שאתה משלם ומסכם עם הקבלן- כדי שאחר כך לא יהיו מצבים לא נעימים. במידה והקבלן מנסח את ההסכם, קרא היטב את ההסכם כמה פעמים ובעיון רב ותוודא שלא נוסף או נגרע מן החוזה משהו שעליו סיכמת עם הקבלן.

במידה ותפנימו את העובדות האלה שחלקנו עמכם, אתם ללא ספק תהיו מוכנים למפגש שלכם עם הקבלן ותוכלו לדעת איך להוציא את הטוב ביותר בשבלכם!

תוכן זולו

By תוכן זולו

דוד הוא העורך הראשי של אתר תוכן זולו, עם מעל 10 שנים של ניסיון בכתיבה דוד יודע לייצר תוכן איכותי עם נרטיבים משכנעים במיוחד. הסגנון כתיבה המיוחד שלו משלבת רהיטות עם הבנה עמוקה של צרכי הקוראים. היכולת שלו להפוך רעיונות מורכבים לתוכן מושך הופכת אותו לנכס חשוב מאין כמוהו לצוות תוכן זולו.

אין תגובות
דילוג לתוכן