מערכת התחבורה הישראלית וכבישי ישראל בפרט היא מהעמוסות בעולם המערבי. זו מערכת שעמוסה כמעט בכל שעות היום והשימוש בה רב, מה שהופך את הצורך לתחזק ולשפר אותה בכל עת לקשה מאד. כיצד משפצים כביש מהיר מרכזי בלי להקשות יתר המידה על מערכת התחבורה העמוסה גם ככה? וכיצד לעשות זאת תוך שמירה על בטיחותם של הנוסעים ושל העובדים? כדי להצליח לעשות זאת יש לתת את העבודה לבעלי מקצוע מיומנים ומנוסים שאינם מחשיבים ויתור על איכות ובטיחות כאופציה.

ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ביקר בתחילת שנות ה-90 את תופעת ה"יהיה בסדר" המאפיינת כל כך את מדינת ישראל. בשם הגישה הקלוקלת הזאת התרחשו ומתרחשים אסונות רבים. ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי מאמינים שמקצועיות ובטיחות הן גישות ערכיות שהולכות יחד. בחברה לא מסתפקים באמירה "יהיה בסדר" ומקדמים את ערך הבטיחות ביומיום, בהכשרת העובדים, בציוד בו משתמשים ובמוצרים שמציעים ללקוחות החברה. גישה זו מאפשרת לחברה לבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר באופן הבטיחותי והיעיל ביותר.

אילן שרעבי

"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי: שירות מקצועי ואישי

ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי מבינים כי מבנים ציבוריים ותשתיות ציבוריות כמו כבישים, מחלפים, חניונים, מגרשי ספורט ועוד, הם מבנים שמעצם העובדה שהם משמשים בני אדם רבים הם סובלים מבלייה בשל שימוש רב, מזג אוויר משתנה ועוד. כדי להצליח לשמר את בטיחותם של מבנים שכאלה יש לתחזק אותם בידיהם של עובדים מקצועיים ומיומנים שהבטיחות והמקצועיות היא נר לרגליהם. כאלה הם העובדים של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ". לא בכדי בוחרים לקוחותיה של החברה, מהחברות המובילות בתחום התעבורה בישראל, בה כשותפה להקמתם של כמה מהפרויקטים החשובים בתחום התחבורה ופיתוח התשתיות בישראל.

ב"מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" בניהולו של אילן שרעבי, מציעים ללקוחות החברה, קטנים כגדולים, שירות מקצועי, אישי, גמיש, אדיב, מהיר ויעיל ומענה מהיר על צרכים משתנים, ליווי מקצועי ויצירתי, עמידה בזמנים ומענה מקיף ומהיר על כל צורך או שאלה, בכל שעה. ולצד זאת, מתחייבת "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" למצוינות ומקצועיות חסרת פשרות מתחילת הפרויקט ועד סיומו.

נבחרת העובדים של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ"

אילן שרעבי, מנהלה של "מצודה בטיחות לתעבורה 97 בע"מ" ומייסדה, הקפיד מראשית דרכה על שירות איכותי ועל הכשרת עובדים שערכי החברה היא נר לרגליהם. עובדי החברה הם נבחרת של בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים, שעובדים בעבודת צוות ובמחויבות לבטיחות, לאיכות ולשירות אישי ומקצועי.

תוכן זולו

By תוכן זולו

דוד הוא העורך הראשי של אתר תוכן זולו, עם מעל 10 שנים של ניסיון בכתיבה דוד יודע לייצר תוכן איכותי עם נרטיבים משכנעים במיוחד. הסגנון כתיבה המיוחד שלו משלבת רהיטות עם הבנה עמוקה של צרכי הקוראים. היכולת שלו להפוך רעיונות מורכבים לתוכן מושך הופכת אותו לנכס חשוב מאין כמוהו לצוות תוכן זולו.

אין תגובות
דילוג לתוכן