חדשות מהירות
  • חיווי אשראי שלילי – הדירוג שקובע את העתיד שלכם
  • מתנות מקוריות לחגים – החיפוש אחרי הצעות מדהימות!
  • באילו מקרים כדאי לבצע איתור קופות גמל?
  • חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 
  • מתיחת בטן – ישדרג את הביטחון העצמי
  • כיצד מתבצעת הדפסה על קנבס?
  • הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?
  • טיפים למציאת דירות למכירה
  • כל מה שצריך לדעת לפני שקונים משקולות לאימון
  • ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 
דף הבית / ביטוח / ביטוח על השכרת רכב בחו"ל

ביטוח על השכרת רכב בחו"ל

כאשר אנשים בוחרים לבטח את הרכב שהם שוכרים בחו"ל, לעתים קרובות הם נוטים לעשות טעויות שפוגעות בהם רבות. במידה ואתם רוצים להימנע ממצב בו אתם משלמים על ביטוח שלא מתאים לכם, אזי אנו ממליצים לכם בחום לקרוא את המאמר הבא, שכן אנו מתכוונים להעמיק בנושא ולדון במידה חשוב שיש לקחת בחשבון כאשר רוצים לבטח רכב ששוכרים בחו"ל.

קחו בחשבון שכאשר אתם בוחרים לעשות ביטוח לרכב, יש לשים לב שאתם לא עושים טעויות כאלו ואחרות שעלולות לפגוע בכם. באילו טעויות מדובר, אתם תוהים? ובכן, הנה מספר טעויות.

אז מה הן הטעויות הנפוצות?

אי בדיקה של הפרטים הקטנים – כאשר בוחרים לעשות ביטוח, חשוב מאוד לבדוק כל פרט ופרט על הדפים שחותמים עליהם. לעתים קרובות ניתן להיתקל באנשים שחתמו על מסמכי הביטוח שלהם מבלי לקרוא אותם באופן מעמיק, כאשר בסופו של דבר לאחר ביצוע תאונה הם גילו שהביטוח שלהם לא מכסה את עלויות הנזקים בגלל שהם לא היו כלולים בו מלכתחילה.

וויתור על ביטוח –  ישנם כאלה שבוחרים לוותר באופן כולל על ביטוח הרכב שבו הם מתכוונים לנהוג בחו"ל. דעו לכם שמדובר בטעויות קרדינאלית שעלולה להוביל לתוצאות הרות אסון. הרי חשבו על כך. מה היה קורה במידה ועשיתם תאונה בה פגעתם ברכב יוקרה? היות ואין לכם ביטוח, תאלצו לשלם את כל העלויות בעצמכם.

רכב שפוי – אנו ממליצים לשכור בחו"ל רכב במחיר סביר ולא כזה שנחשב לרכב יוקרה. הסיבה לכך היא שבדרך כלל אנו לא מכירים את הכבישים היטב במדינה הזרה, דבר שעלול להוביל לנהיגה פחות טובה ותאונה בלתי רצויה בסופו של דבר. כך שבמידה ותשכילו לשכור רכב במחיר שפוי, תוכלו להיות בטוחים ורגועים שגם אם תקלעו למצב של תאונה, לא תאלצו להתמודד עם נזקים בעלויות גבוהות.

ביטוח לרכב – פתרון פשוט וחכם

ביטוח רכב לנסיעות בחו"ל זה דבר חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון לפני כל נסיעה. במידה ואתם רוצים להיות בטוחים שבמקרה של תאונה בלתי צפויה, לא תאלצו להתמודד עם תשלומי כספים אדירים, פשוט תעשו ביטוח ותוכלו להיות רגועים.

ביטוח רכב – איזה חברה כדאי?

דעו לכם שאם אתם בוחרים לנסוע בחו"ל עם רכב שכור, תוכלו לבחור בביטוח דרך הארץ של הפניקס. עלויות הביטוח אטרקטיביות למדי ויכסו באופן מקיף את נזקי הרכב הפוטנציאליים. כך שבמקרה ורכבכם יהיה מעורב בתאונה, תדעו שהפניקס ידאגו לעלויות הנזקים.

כפי שאתם יכולים להבין מן הכתוב לעיל, כאשר שוכרים רכב בחו"ל, חשוב מאוד לבטח אותו. ישנן חברות רבות אשר מציעות ביטוח לרכב בתנאים שונים ובמחירים משתנים, כך שכדאי מאוד שתערכו סקר שוק מקיף ותבנחו את ההצעות המשתלמות ביותר שתצליחו להשיג.

אודות ariel

הקודם החלפת דלתות פנים
הבא 10 עובדות שלא ידעתם על מכשיר הדגל החדש LG G5

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *