דף הבית / תיירות זולו / מה זה פספורטקארד?

מה זה פספורטקארד?

אם הינכם חוששים להסתבך בכל הקשור אל ביטוח נסיעות לחו"ל, מהיום ניתן לעשות זאת על ידי שימוש באופציה של פספורט קארד. מדובר בכרטיס מגנטי אשר דומה מאוד לכרטיס אשראי, את אותו פספורט קארד אתם מקבלים מחברת הביטוח שממנה רכשתם את ביטוח הנסיעות שלכם – והוא משמש כאמצעי התשלום או אמצעי קבלת השירותים הכלולים בביטוח. כלומר אם הינכם צריכים לשלם על טיפול רפואי שמכוסה על ידי הביטוח שלכם, כל מה שעליכם לעשות זה להעביר את אותו פספורט קארד.

passport card  – מקל עליכם את הנסיעה

אם עד לא מזמן על מנת לקבל החזר בכל הקשור אל הכיסויים של הביטוח היה עליכם למלא טפסים רבים – ולשקוע במונחים רבים של בירוקרטיה החל מהיום זה נגמר. אותו passport card יחליף לכם את כאב הראש שהיה חלק בלתי נפרד מההחזר מחברות הביטוח, יתרון נוסף באותו כרטיס זה שהוא שימושי לכל נסיעה שלכם לחו"ל – וכל עוד הביטוח שלכם בתוקף, הכרטיס עדיין יהיה שימושי לכל נסיעה לחו"ל. ביטוח הנסיעות אותו מקנה לך הכרטיס (passport card) הוא הטוב והמקיף ביותר שתוכלו להשיג, ולרשותכם עומד שירות לקוחות של passport card – אשר ערוך ומוכן לענות לכם על כל שאלה או תלונה שיש לכם בנושא. המוקד של Passport Card פועל 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע – כך שלא תמצאו את עצמכם חסרי אונים גם במקרי חירום.

passport card  – שירות מעולם אחר

הפעלת הכרטיס: הפעלת הכרטיס הינה פשוטה, ומתאפשרת על ידי מספר רב של גורמים: מענה טלפוני, דרך הסמארטפון שלכם או דרך אתר האינטרנט של החברה. השירות: כל העובדים של החברה מתחייבים לספק לכם שירות אמין ומקצועי, אנו מאמינים כי החששות ימצאו איתכם תמיד – ולכן אנו מחויבים לספק לכם מענה על כל שאלה שיש לכם – שתצאו לנסיעה בראש שקט. ניסיון: צוות החברה מנוסה ומיומן, ומספק את השירות כבר זמן רב. אנו פזורים בתפוצה עולמית, ומרחיבים את הסניפים שלנו על בסיס קבוע. ייעוץ: אנו ערוכים ומוכנים לייעץ לכם 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע – לכל שאלה או בקשת ייעוץ אנו נשמח לעמוד לרשותכם.

מאמר מוגש בחסות PCARD – משווק מורשה של PassportCard

אודות ariel

Check Also

למה כדאי לכם לבחור קרוזים בים התיכון לחופשה הבאה שלכם?

מתחילים לתכנן את החופשה הבאה שלכם? מחפשים פינוק איכותי אשר יאפשר לכם למצות את הזמן ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *