חדשות מהירות
  • חיווי אשראי שלילי – הדירוג שקובע את העתיד שלכם
  • מתנות מקוריות לחגים – החיפוש אחרי הצעות מדהימות!
  • באילו מקרים כדאי לבצע איתור קופות גמל?
  • חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 
  • מתיחת בטן – ישדרג את הביטחון העצמי
  • כיצד מתבצעת הדפסה על קנבס?
  • הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?
  • טיפים למציאת דירות למכירה
  • כל מה שצריך לדעת לפני שקונים משקולות לאימון
  • ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 
דף הבית / כללי / נדלן מניב בארה"ב

נדלן מניב בארה"ב

נדלן בארה"ב – אלטרנטיבה להשקעה מניבה במצב של ריבית שלילית

ארה"ב זה מקום בלתי רגיל לבחירת נכסים שיחשבו שהשקעות מניבות. הריבית השלילית מאפשרת הזדמנויות השקעה בלתי רגילים. כך שאם אתם רוצים להשקיע את כספיכם במקום חכם שעשוי להניב לכם תשואות רבות בעתיד, אנו ממליצים לכם בחום להתעניין בתחום הנדל"ן בארה"ב.

כדאי לדעת שלצד השקעה אופציונאלית בנדל"ן בארה"ב, תוכלו להשקיע בתחומים רבים אחרים, כדוגמת השקעה במניות ואף פתיחת עסק. מדובר במדינה שמתאפיינת באפשרויות בלתי מוגבלות. כך שאם תמיד חלמתם להגשים חלום פיננסי להצלחה כלכלית, תנו לנו לומר לכם שאין מקום טוב יותר לעשות זאת מארה"ב.

אז מה זו בעצם ריבית שלילית?

ובכן, בדרך כלל כאשר אתם בוחרים להפקיד את כספכם בחשבון הבנק, אתם מקבלים בעבור הפעולה הזו כסף. קרי על כל שנה שבה הכסף נמצא בחשבון הבנק, תקבלו למשל 1%. לעומת זאת, כאשר הריבית שלילית, הבנק מבצע את הפעולה ההפוכה ולוקח מכם כסף על כל תקופה שבה אתם מפקידים אצלו את כספיכם. כך שאם למשל שמתם בחשבון הבנק סכום מסוים, לאחר שנה תאלצו לשלם ריבית שלילית שתגרע מהמאזן הכספי שלכם בסופו של דבר. הדבר הזה בעצם עודד רבות השקעות נדלן במדינות שונות.

אז איך בעצם ריבית שלילית קשורה להשקעות נדל"ן?

ניתן לקשור קשר ישיר בין מצב הריבית  לבין מצב הנדל"ן בשוק כזה או אחר. בדרך כלל כאשר הבנק מניב תשואה שלילית, אנשים מעדיפים לקחת את הכסף שלהם החוצה ולהשקיע אותו באפיקים אחרים, וביניהם נדל"ן.

השקעה בנדל"ן נחשבת לאופציה בטוחה למדי ויציב, שכן הבית ישאר תמיד על הקרקע בו הוא נקנה, וניתן לומר שלרוב ערכי הדירות והבתים בשווקים השונים נוטים לעלות בטווח הארוך. כך שמדובר בהחלט בהשקעה שמחזיקה מים בסופו של דבר.

בכל אופן, במידה ואתם מחליטים לרכוש בית או דירה כזו או אחרת למטרות השקעה, חשוב מאוד שתערכו התייעצות מקדימה עם אנשי המקצוע הנכונים. שכן אנו בטוחים שעצה חכמהמאנשי מקצוע בעלי ניסיון זה הדבר הטוב ביותר שתוכלו לקבל. חשבו על כך, מדוע שתצטרכו לקבל החלטות כה חשובות על סמך ניסיונכם האישי בלבד כאשר בשוק ישנם אנשי מקצוע שביצעו אינספור עסקאות נדל"ן.

רוצים לעשות עסקאות נדל"ן?

נדל"ן בארה"ב בחברת אינטו זו האופציה הטובה ביותר עבורכם אם אתם מתכוונים להיכנס לתחום הנדל"ן בקרוב. אינטו תדאג לספק לכם מידע מקיף ולוודא שאתם מבינים היטב את השוק שבו אתם פועלים. אין ספק שאם אתם רוצים לעבוד עם הטובים ביותר בתחום הנדל"ן, כדאי לכם לעבוד אך ורק עם חברת אינטו.

החברה מחזיקה בניסיון עתיר שנים וניתן לומר שהיא מעסיקה סוכני נדל"ן ואנשים שבקיאים בתחום מזה שנים רבות. כך שאין ספק בכלל שאם חשוב לכם הניסיון והמקצועיות של החברה מולה אתם עובדים, אינטו זו התשובה מבחינתכם.

אודות ariel

הקודם סקירה מקיפה לטלפון סלולרי LG G4
הבא מכוניות קומפקטיות חסכוניות בדלק במבחן צרכנים: מה כדאי?

Check Also

הר הכסף 2

חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 

התקופה הכי מרגשת והכי משמעותית בחייו של כל ישראלי, היא דווקא תקופת הפנסיה. אחרי שנים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *