דף הבית / רכב זולו / הדרכים לבחירת חברת הסעות עובדים

הדרכים לבחירת חברת הסעות עובדים

כיצד נדע אם אנחנו צריכים חברת הסעות עובדים

לא כל חברה בוחרת לשכור את שרותיה של חברת הסעות עבור העובדים שלה – החלטה על כך מתקבלת לאחר שעושים סקר בין כל עובדי החברה אודות אפשרויות ההגעה והחזרה שלהם אל מקום העבודה. לרוב יגיעו העובדים בתחבורה ציבורית או ברכבם הפרטי, אופציות אלו הן הנפוצות ביותר. שיקול נוסף והוא העיקרי הוא ריחוק מקום העבודה ממקורות התחבורה המרכזיות, הו אז יבחר בעל העסק לשכור את שרותיה של חברת הסעות על מנת לקצר את זמני ההגעה והחזרה של עובדיו אל מקום העבודה וממנו. קיום של הסעות עובדים מעלה לרוב את שביעות רצונם.

 

מה חשוב לבדוק בטרם פנייה לחברת ההסעות

לפני שאנו בוחרים בחברת הסעות עבור הסעות עובדים , עלינו לעשות מספר בדיקות מקדימות :

  • ספירה של כל עובדי החברה
  • בדיקת אזורי מגורים
  • שעות עבודה של העובדים – במיוחד כאשר מדובר על משרות במשמרות
  • גישה לאזורי תחבורה מרכזיים

לאחר שבדקנו את כל הפרמטרים הנ"ל צריך לשבת על תוכנית עבודה פנימית ולהחליט בדיוק כיצד אנו רוצים לשנע את העובדים בין אם לצירים מרכזיים של תחבורה או למרכזי הערים מהן מגיעים העובדים. בנוסף עלינו לקחת בחשבון את שעות העבודה ומכאן להקיש על זמני יציאה וחזרה של ההסעות. שיקלול של כל מכלול נק' אלו יעזור לנו מאוד בגיבוש תוכנית סדורה של איך כיצד אנו רוצים כל הנושא יתבצע.

מחשבה מקדימה על הכל יכולה לחסוך לבעל העסק הרבה מאוד כסף ושינויים דרמטיים בהמשך. חשיבה מוקדמת מייצרת תבנית בסיסית עליה לאחר מכן יוצקים את התוספות והשינויים המותאמים לצרכים עליהם חשבנו בתחילה.

 

כיצד נבחר חברת הסעות איכותית

לאחר שכיסינו את כל הנקודות החשובות לנו מיוחד לעובדים , הגיע העת לבחור את חברת ההסעות לעובדים הטובה והיעילה ביותר. ישנן אינספור חברות עצמאיות גדולות כקטנות אשר מספקות את השירות הנ"ל, ולכן חשוב מאוד לבצע סקר שוק מעמיק וקפדני כי הרי מדובר בסופו של דבר לא רק בהסעת עובדינו אלא בבטיחונם האישי בעבודה ומחוצה לה.

בהגענו לחברת ההסעות עלינו להעלות בפניהם בדיוק את הנקודות אותם דלינו בתחילת התהליך, מספר העובדים ,מיקומי העלאה והורדה שלהם ומשך הפעילות הרצויה אל מול החברה. ראשית נבדוק את תעודות העסק מבחינת אישורים לעסקו בתחום ואישורים לגבי בטיחות ציי הרכבים שלהם.

חברת ההסעות תציג לנו עלויות לפי סוג האוטובוס או המיניבוס אותו יעמידו לרשותינו, מהצד שלנו הלקוחות אנו מחוייבים לבדוק היטב את מצב הביטחות של הרכבים אותם הם יעמידו לרשתינו .

לעולם לא נשים את המחיר אל מול בטיחות העובדים אנו אחראים עליהם לא רק בזמן שהותם בעבודה.

אודות ariel

Check Also

מכוניות קומפקטיות חסכוניות בדלק במבחן צרכנים: מה כדאי?

עלויות הדלק במדינתנו הקטנה לא מפסיקים לעלות וניתן לומר שרבים הם האנשים שמחפשים אלטרנטיבות למכוניות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *