דף הבית / רכב זולו / איזה סוגי רכבי הסעות קיימים בשוק?

איזה סוגי רכבי הסעות קיימים בשוק?

כיום ניתן לראות כי המבחר של סוגי הרכבים בתחום ההיסעים גדול ומקיף, בין אם מדובר על הסעה פרטית או קבוצתית, אנו נסקר היום את סוגי הרכבים בהם משתמשת חברת טופ הסעות, אשר מאגדת מגוון רחב של רכבים בכל הגדלים ומתאימה אותם על פי כמות הנוסעים הדרושים, טופ הסעות מציגה פתרון לכל מזמין ובאמצעות התאמה של רכב בעל כמות המושבים שהוא צריך החברה חוסכת כסף רב ללקוח.

רכבי הסעות המוגדרים כ-גדולים

אוטובוס – המלך של תחום ההסעות, מסיע בין 50 – 55 נוסעים, מתאים להסעה לטיולים, קברי צדיקים, הסעות לאירועים ולעוד מגוון יעדים, מחיר ממוצע להשכרת אוטובוס נע בין 2,000 ₪ – 3,500 ₪ , תלוי אם ליום שלם, כמה נקודות עצירה ומהם היעדים.

אוטובוס זעיר – לא נפוץ כלכך אך מתאים להסעות לקבוצות קטנות יותר, נוחות מקסימלית ובאוטובוס הזעיר יש עד כ-35 מקומות ישיבה, פתרון מושלם לקבוצות שלא מגיעות ל50 נוסעים ויכול לחסוך כסף רב.

רכבי הסעות המוגדרים כבינונים עד קטנים

מיניבוס – קיימים מגוון רחב של מיניבוסים ובגדלים שונים, בדרך כלל הסטנדרט של מיניבוס הוא זה שמכיל כ-15 מושבים, כיום ניתן למצוא מיניבוסים בעלי 14-19 מושבים.

מידיבוס – הרכב שנמצא בין אוטובוס אל מול מיניבוס, מכיל כמות מושבים עד כ-25 ונותן פתרון לנוסעים בקבוצות שאינם גדולות ובעצם גדולו כמחצית מהאוטובוס ומכיל 10 מושבים יותר משל מיניבוס, פתרון מהפכני בעולם ההסעות.

טרנזיט – רכב הסעות הטרנזיט מכיל בין 9 -11 מושבים בלבד וממש דומה ל"מונית" השירות שכולנו מכירים, מיועד להסעות בינעירוניות בדרך כלל ולקבוצות קטנות שמחיר מונית אינם משתלם להם כלל, בדרך כלל נראה אותו בשדה התעופה, מסיע קבוצת נוסעים אל טיול מאורגן.

רכבי הסעות מפוארים

כיום בחברת טופ הסעות ניתן למצוא 2 רכבי הסיעים מפוארים.

כמובן ששירות הסעות VIP, שלנו כולל את האוטובוס המפואר עם שלל פינוקים, מקומות הישיבה שלו מסודרים באופן אחר והוא יכול להכיל עד כ-25 מושבים בלבד.

במקביל אליו יש לנו מיניבוס לימוזינה, שמכיל עד 12 מקומות ישיבה, מצויד ומאובזר היטב, מיועד להסעות לאירועים מיוחדים, נשף סיום ועוד.

אז למה דווקא טופ הסעות?

אז חברת טופ הסעות בעלת צי רכבים מרשים, גדול ומגוון, פועלת בכל רחבי הארץ ומעניקה מחירים מעולים, תוכלו למצוא ולהזמין כאן את כל סוגי הרכבים של טופ הסעות, מעבר לכך החברה מעניקה יותר מהצעת מחיר אחת ומייעצת ללא התחייבות ותשלום איזה סוג רכב מתאים לכם, על פי מטרת הטיול, כמות הנוסעים וכמובן תקציב, אתם תקבלו מעל ל-3 הצעות מחיר משתנות ותוכלו לבחור במחיר הנמוך ביותר מבין ההצעות שתקבלו, רכבי ההסעות שלנו הם חדישים ומאובזרים, עובדים טיפולים בזמן ותמיד יש לנו גיבוי לכל מקרה באשר הוא.

 

אודות ariel

Check Also

מכוניות קומפקטיות חסכוניות בדלק במבחן צרכנים: מה כדאי?

עלויות הדלק במדינתנו הקטנה לא מפסיקים לעלות וניתן לומר שרבים הם האנשים שמחפשים אלטרנטיבות למכוניות ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *