חדשות מהירות
  • חיווי אשראי שלילי – הדירוג שקובע את העתיד שלכם
  • מתנות מקוריות לחגים – החיפוש אחרי הצעות מדהימות!
  • באילו מקרים כדאי לבצע איתור קופות גמל?
  • חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 
  • מתיחת בטן – ישדרג את הביטחון העצמי
  • כיצד מתבצעת הדפסה על קנבס?
  • הדפסה על זכוכית – מה זה אומר?
  • טיפים למציאת דירות למכירה
  • כל מה שצריך לדעת לפני שקונים משקולות לאימון
  • ארגון ללא מטרות רווח – מדוע כדאי לתרום לו? 
דף הבית / בריאות זולו / טיפולי שיקום אסתטיים לאחר סיום ההריונות

טיפולי שיקום אסתטיים לאחר סיום ההריונות

ההריונות גורמים לשינויים רבים בגופנו, בעיקר באזור הבטן. ניתן לטפל בכך באמצעות טיפול שיקום אסתטי.

השיער, החזה, העור וגם הבטן, כל אלו מושפעים במהלך ההיריון. בחלק מן המקרים כדאי ללמוד איך לקבל את עצמנו גם לנוכח השינויים, אך במקרים מסוימים אפשר לשקול טיפול אסתטי מתקדם.

ניתוח מתיחת בטן – להחזיר את השעון לאחור

כאשר אישה נמצאת בין הריון להריון, מומחים רבים ייעצו לה להמתין עם ניתוחים אסתטיים בחזה ובאזור הבטן. במקרה כזה כדאי ללמוד לקבל את השינויים בגופנו באהבה ולשמור על תזונה בריאה ופעילות ספורטיבית מתאימה. אך כאשר אישה מסיימת את תקופת ההריונות, לא תמיד הכול חוזר למקומו בשלום. לעיתים השינויים במשקל ובהיקף הבטן מותירים את חותמם. במקרה כזה מי שמעוניינת לשקם את מראה הבטן, יכולה לפנות לרופא מומחה ולהתייעץ לגבי טיפולי שיקום אסתטיים מתאימים, כמו הרמת חזה או מתיחת בטן.

אישה לאחר הריון יכולה לחזור למשקל הקודם ועדיין להישאר עם בטן נפולה ובולטת. במקרים מסוימים יש גם היפרדות של שרירי הבטן והם הסיבה למראה הבטן המשתפלת. אחת ההמלצות לנשים לאחר לידה היא לפנות לפיזיותרפיסט לחיזוק שרירי האגן וגם לשמור על תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית. אך אם אינך מתכננת היריון נוסף וסיימת את תקופת ההנקה, תוכלי לקבוע גם פגישת ייעוץ אצל רופא כירורג המתמחה בניתוחים אסתטיים ולבדוק את התאמתך לניתוח מתיחה ושיקום של עור הבטן.

יש לציין שניתוח כזה לא יעלים את סימני המתיחה שנוצרו בהריון, בעניין זה רק איפור מיוחד לכיסוי יוכל לעזור. לעומת זאת, הליך שיקומי זה יכול במידה רבה להחזיר לך את המראה שהיה לך לפני ההריונות. הניתוח עצמו יכול להתבצע בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. סוג ההרדמה ייקבע בהתאם לשיקול דעתו של הרופא המנתח והרופא המרדים. הניתוח עצמו אורך מספר שעות ובמהלכו יוסרו עודפי שומן ותבוצע מתיחה של העור והידוק מעטפות של שרירי הבטן.

הצלקות שיישארו בתום הניתוח יכולות להשתנות מאישה לאישה, אך בדרך כלל מדובר בצלקת קטנה באזור הטבור ובצלקת נוספת בקו הביקיני בבטן התחתונה. את ההסבר המלא לגבי שיטת הניתוח, הסיכונים והצלקות האפשרויות, תוכלי לקבל בפגישת הייעוץ עם ד"ר נועם חי, רופא מנתח מהטובים בישראל (ניתן לפנות אליו באתר: (www.drhai.co.il .

אודות ariel

הקודם מידע חשוב על הוצאת דיבה
הבא צלון – כל השימושים האפשריים עם פתרון ההצללה האפקטיבי

Check Also

הר הכסף 2

חיפוש מידע באתר הר הכסף 2 – תכנון פרישה ממוקד מטרה 

התקופה הכי מרגשת והכי משמעותית בחייו של כל ישראלי, היא דווקא תקופת הפנסיה. אחרי שנים ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *