מי אני? מה אני? מי אני? מה...

user"בלוג בעברית" מאת susan2   פורסםלפני 2 שנים, 7 חודשים   תגובות0 תגובות

עליתי ארצה מאנגליה לפני כ-26 שנים - דבר שרק מוכיח כמה קשה השפה העברית! ולמרות שאני חייה כאן רוב חיי, כנראה שעולה חדש נשאר עולה חדש כל חייו. לא נורה, התרגלתי, כפי שבאנגליה תמיד שאלו אותי מעין אני, כך גם כאן.

למדתי הוראת אנגלית במכללת גורדון ועבדתי כמורה לאנגלית במשך כמה שנים. בנוסף לעבודה בבית ספר יסודי, לימדתי אנגלית למתחילים בלימודי חוץ אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה הפתוחה וגם עבור טלידע של הטלויזיה החינוכית. האחרונה הייתה חוויה מעניינת היות והשיעורים נוהלו בשיחות ועידה טלפוניים עם קבוצות של עד כ-12 לומדים.

גיליתי את הטכנולוגיה בצעדים קטנים, ובכל צעד הבנתי יותר שבזה אני רוצה לעסוק. לאו דווקה בצד הטכני אלה בצד אשר פותח עולם של אפשרויות עבור התלמידים. ומתוך כך וללא כישורים בנושא, אני מוצאת את עצמי דווקה עוסקת בצד הטכני, ביום יום רכזת מחשבים ומנהלת אתר בית ספר, ובזמני הפנוי, מתרגמת יישומים, מחפשת יישומים אשר עונים על הצרכים שלי כמורה לתלמידים של ההווה, אשר הם המבוגרים של מחר.

אין לי הרבה ידע לגבי FOSS חוץ מהעובדה שאני נהנית מכמה תוכנות שהורדתי, אנני יודעת דבר על תכנות או לינוקס ומושגים אחרים אשר אפילו את שמותיהם אני לא מכירה.

זו לא הגזמה לומר כי הוקסמתי מהפתיחות והיכולות של יישומי הווב20 ואווירת השיתוף אשר מתלווה עליה, ולכן אני כאן, כי חסר לנו מבחר של כלים כאלה.